Trwa ładowanie...

Weronika Marczuk mówi o kwarantannie z niemowlakiem

Weronika Marczuk jest świeżo upieczoną mamą. Celebrytka udzieliła wywiadu online w "Dzień Dobry TVN" i opowiedziała o tym, jak spędza czas z córeczką podczas kwarantanny.

Weronika Marczuk mówi o kwarantannie z niemowlakiemŹródło: ONS
dn9ouni

Weronika Marczuk w połowie stycznia tego roku po raz pierwszy została mamą. Była żona Cezarego Pazury podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia "przed" były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko" - mogliśmy wówczas przeczytać.

Teraz Weronika Marczuk opowiedziała w śniadaniówce TVN o tym, jak radzi sobie z małym dzieckiem podczas kwarantanny.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, związku z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Okazuje się, że jej rzeczywistość wcale nie jest straszna. Dzięki dziecku czas w izolacji podczas pandemii koronawirusa jest do zniesienia.

dn9ouni

- Jak minęły mi te 3 miesiące? Za szybko! Macierzyństwo to inne życie, inny kosmos. Dzięki Ani kompletnie nie czuje się w izolacji. Ona daje mi tyle radości. Moje życie w ciąży też wyglądało jak izolacja, więc w jakimś sensie się przygotowałam. Ale mnie i Ani nic nie jest w stanie załamać - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Weronika Marczuk.

Gwiazda zapowiedziała, że ostatnio nie przesypia zbyt wielu nocy nie tylko ze względu na opiekę nad dzieckiem. Już wkrótce na rynku ukaże się jej książka.

- Nazwałam ją "Walką o macierzyństwo", ale nie zachęcam nikogo do walki o macierzyństwo. Chodzi o to, że moja droga do macierzyństwa była raczej walką. Jest ona promykiem nadziei. To będzie opowieść poradnikowa - zapowiedziała Weronika Marczuk.

dn9ouni
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn9ouni