Trwa ładowanie...
d2bm2rq

Weronika Marczuk mówi o kwarantannie z niemowlakiem

Weronika Marczuk jest świeżo upieczoną mamą. Celebrytka udzieliła wywiadu online w "Dzień Dobry TVN" i opowiedziała o tym, jak spędza czas z córeczką podczas kwarantanny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Marczuk
Weronika Marczuk (ONS)
d2bm2rq

Weronika Marczuk w połowie stycznia tego roku po raz pierwszy została mamą. Była żona Cezarego Pazury podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia "przed" były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko" - mogliśmy wówczas przeczytać.

Teraz Weronika Marczuk opowiedziała w śniadaniówce TVN o tym, jak radzi sobie z małym dzieckiem podczas kwarantanny.

d2bm2rq

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, związku z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Okazuje się, że jej rzeczywistość wcale nie jest straszna. Dzięki dziecku czas w izolacji podczas pandemii koronawirusa jest do zniesienia.

- Jak minęły mi te 3 miesiące? Za szybko! Macierzyństwo to inne życie, inny kosmos. Dzięki Ani kompletnie nie czuje się w izolacji. Ona daje mi tyle radości. Moje życie w ciąży też wyglądało jak izolacja, więc w jakimś sensie się przygotowałam. Ale mnie i Ani nic nie jest w stanie załamać - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Weronika Marczuk.

d2bm2rq

Gwiazda zapowiedziała, że ostatnio nie przesypia zbyt wielu nocy nie tylko ze względu na opiekę nad dzieckiem. Już wkrótce na rynku ukaże się jej książka.

- Nazwałam ją "Walką o macierzyństwo", ale nie zachęcam nikogo do walki o macierzyństwo. Chodzi o to, że moja droga do macierzyństwa była raczej walką. Jest ona promykiem nadziei. To będzie opowieść poradnikowa - zapowiedziała Weronika Marczuk.

d2bm2rq

Podziel się opinią

Share

d2bm2rq

d2bm2rq