Trwa ładowanie...
d2bxyxw

Wersow pokazała najbliższych. Są do siebie bardzo podobni

Wersow kojarzą wszyscy fani polskiej sceny youtubowej. Niewiele osób wie jednak, że ma ona rodzeństwo i jak oni wyglądają. Vlogerka postanowiła przedstawić najbliższych swoim widzom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wersow pokazała swoje rodzeństwo.
Wersow pokazała swoje rodzeństwo. (Instagram.com)
d2bxyxw

Wersow, a właściwie Weronika Sowa, ponad rok temu opublikowała swój pierwszy film na platformie Youtube. Dziewczyna miała ułatwiony start - jej chłopak, Friz, już wtedy miał wypracowaną pozycję, a jej zapewniono całe zaplecze realizacyjne. Na co dzień studentka prawa na youtubie rozwinęła swoje skrzydła. Szybko zyskiwała nowych odbiorców zarówno w serwisie Youtube, jak i na Instagramie. Obecnie jest uznawana za jedną z najpopularniejszych osób wśród polskich vlogerów.

Wersow ma wielu fanów, nie wszyscy wiedzą jednak, że nie jest jedynaczką. Sowa postanowiła jednak przedstawić swoim widzom najbliższych. Na swoim instagramowym profilu udostępniła zdjęcie z młodszą siostrą i starszym bratem. Z tej okazji napisała również kilka słów o technologii, której sporo zawdzięcza. "W dzisiejszym świecie telefony totalnie opanowały nasze życie i to one stają się największym źródłem przekazu. W dobie internetu nie zapominajmy, że to co liczy się najbardziej, to rzeczywisty kontakt. Ja jestem wdzięczna, że powstał internet, ponieważ dzięki temu medium mogę porozumiewać się i pokazywać zza kamery jak wygląda moje życie nie tylko Wam, ale i mojej 7 letniej siostrze Nadusi, która mieszka z rodzicami ponad sto kilometrów ode mnie. Mimo wszystko pamiętajmy, że telefon przybliża do osób, które są daleko, lecz oddala od osób, które są tuż obok" - napisała.

Zgadzacie się z młodą youtuberką?

d2bxyxw

Podziel się opinią

Share

d2bxyxw

d2bxyxw