Trwa ładowanie...
d1cbsh7

Wersow spełnia kolejne marzenie. Youtuberka otwiera własny sklep

Wersow rozszerza działalność. Youtuberka nadal zamierza nagrywać filmy i dzielić się z fanami swoim życiem, jednak dodatkowo otwiera swój własny sklep. "Kolejne marzenie spełnione, gratulacje".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wersow otwiera własny sklep.
Wersow otwiera własny sklep. (Instagram.com)
d1cbsh7

Wersow, a właściwie Weronika Sowa, około rok temu zaczęła tworzyć filmy i publikować je na platformie Youtube. Dziewczyna miała ułatwiony start - jej chłopak już wtedy miał wypracowaną pozycję, a jej zapewniono całe zaplecze realizacyjne. Na co dzień studentka prawa, na youtubie rozwinęła swoje skrzydła. Szybko zyskiwała nowych odbiorców zarówno w serwisie Youtube, jak i na Instagramie. Obecnie jest uznawana za jedną z najpopularniejszych osób wśród polskich vlogerów.

Wersow ma bardzo wyrazisty styl - tam gdzie ona, tam jest różowo. Taki wygląd bardzo podoba się jej młodym fankom. Nic więc dziwnego, że Sowa zdecydowała się na stworzenie swojej marki odzieżowej. Jej sukces jest, można powiedzieć, murowany. Odbiorcy Weroniki bardzo cieszą się na otwarcie sklepu i możliwość zakupu ubrań jej projektu. Szczęścia nie kryje również sama zainteresowana, dla której było to spełnieniem marzeń.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

d1cbsh7

Podziel się opinią

Share

d1cbsh7

d1cbsh7