Trwa ładowanie...
d2zogjf

Wojciech Mann zaorał. Wrzucił wymowny filmik na Instagrama

Wojciech Mann wrzucił kolejny filmik na swojego Instagrama. Jego followersi są zdania: to czyste złoto.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech Mann pięknie odnalazł się w mediach społecznościowych
Wojciech Mann pięknie odnalazł się w mediach społecznościowych (ONS.pl, Instagram.com)
d2zogjf

Wojciech Mann założył konto na Instagramie 14 marca i błyskawicznie dorobił się ponad 100 tys. obserwatorów. 2 maja na profilu byłego dziennikarza radiowej Trójki pojawił się filmik o "inteligentnym stołku".

Trzy tygodnie później stołek wrócił. W najnowszym wideo Manna mebelek został przedstawiony jako idealny pomocnik w sprawach, w których można ubrudzić sobie ręce.

- Dobrze wyszkolony, jak i świetnie przygotowany stołek może być nieocenioną pomocą zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym - zaczyna Mann.

d2zogjf

W dalszej części filmiku dziennikarz ujawnia, że stołek został przez niego upoważniony do "podpisywania różnorakich dokumentów".

- Ma to same plusy, bo w razie jakichkolwiek kłopotów nie ja te dokumenty podpisałem - tłumaczy Mann.

Po tym następuje "demonstracja". Stołek podpisuje podetknięty dokument, choć "trochę koślawo, jakby lewą nogą". Wojciech Mann nie tłumaczy, kogo symbolizuje stołek, jednak w komentarzach internauci wiedzą swoje. Dominuje jedna narracja, choć nigdzie nie pada imię i nazwisko.

"A czy stołek jeździ na nartach, udziela się na tik-toku?" - pyta jeden z obserwatorów. "O wiele przystojniejszy od oryginalnego stołka panie Wojtku. Pan uszlachetnia swoją osobą nawet podróbkę" - dodaje ktoś inny.

d2zogjf

W poniedziałek Wojciech Mann skomentował też nominację Kuby Strzyczkowskiego na dyrektora radiowej Trójki.

- Trochę mnie rozśmieszył pan tą informacją. Ale jest to oczywiście śmiech przez łzy. Ktokolwiek w takich warunkach przyjmuje propozycję szefowania Trójce, budzi moje wątpliwości - mówi Onetowi.

d2zogjf

Podziel się opinią

Share
d2zogjf
d2zogjf