Trwa ładowanie...
dt284bq

Wojewódzki znowu wbija szpilę Rozenek? "Po małej burzy w wiadrze z pomyjami, wracamy do prawdziwej rozrywki"

Od kilku dni media znowu żyją konfliktem Wojewódzkiego i Rozenek. Kuba postanowił jeszcze dolać oliwy do ognia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki (PAP)
dt284bq

W jednym z najnowszym wywiadów Rozenek skomentowała udział Renaty Kaczoruk w "Tańcu z Gwiazdami". Oczywiście gwiazda nie szczędziła jej krytyki. Do słów prezenterki odniósł się sam Kuba Wojewódzki, który stanął w obronie ukochanej. Dziennikarz odniósł się też do sprawy sądowej,którą wytoczyła mu Małgorzata za to, że wywiadzie dla "Newsweeka" showman powiedział, że Rozenek "weszła do showbiznesu jak do agencji towarzyskiej".

Rozenek nie pozostała mu obojętna i odpowiedziała w poście na Instagramie. Zasugerowała, że Renata Kaczoruk chciała rozbić jedno małżeństwo i że ma nadzieję, że zraniona żona będzie chciała o tym opowiedzieć. Kuba Wojewódzki nie daje za wygraną. Dziennikarz znowu zabrał głos. Tym razem nie zaatakował bezpośrednio Rozenek, ale zamieścił wymowny wpis.

- Po małej burzy w wiadrze z pomyjami, wracamy do prawdziwej rozrywki. Dziś powtórka z tego, co mężczyźni ukrywają najbardziej - napisał.

dt284bq

Pod wpisem pojawiło się też mnóstwo komentarzy. Jeden z fanów napisał: "Po tak zwanej g**burzy". Wojewódzki odpowiedział: "TAK". Myślicie, że ten konflikt jeszcze się pogłębi?

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek znowu gwiazdorzy. "W kontraktach muszę mieć miejsce do spania w garderobie"

dt284bq

Podziel się opinią

Share

dt284bq

dt284bq