Trwa ładowanie...

Wojewódzki dodał mocny wpis. Skierował go do Rozenek: "Ponownie ocenia Pani etykę i moralność bliskiej mi osoby"

Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek toczą medialną wojnę od kilku lat. Nie jest tajemnicą, że gwiazdy jednej stacji nie przepadają za sobą. Showman dolał teraz oliwy do ognia?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wojewódzki dodał mocny wpis. Skierował go do Rozenek: "Ponownie ocenia Pani etykę i moralność bliskiej mi osoby"Źródło: PAP
d129wtt

Pod koniec 2016 r. dziennikarz udzielił kontrowersyjnego wywiadu dla "Newsweeka", w którym niepochlebnie wypowiedział się m.in. o Małgorzacie Rozenek i jej karierze w mediach. Showman użył wówczas sformułowania "weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej", za co został pozwany przez gwiazdę i jej męża, Radosława Majdana.

Niedawno Rozenek pochwaliła się, że sprawa została przez nią wygrana, a kwota odszkodowania zostanie przekazana na Fundację TVN. Prezenterka w jednym z ostatnich wywiadów skomentowała też udział partnerki dziennikarza w "Tańcu z Gwiazdami".

- Twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, ale absolutnie nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego. Uważa polski show-biznes za wylęgarnię tak złych osób jak my i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy. To jest klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji - powiedziała w rozmowie z "Party".

d129wtt

Wojewódzki postanowił odnieść się do ostatnich wypowiedzi swojej "koleżanki" ze stacji. Właśnie dodał emocjonalny wpis na swoim profilu na Facebooku, w którym po raz kolejny nie jest łaskawy dla Rozenek. W pierwszej części odniósł się do wyroku sądu.

"Szanowna Pani Małgosiu Rozenek-Majdan! Na wstępie zaznaczam, że u mnie wszystko dobrze. Wróciłem z miesięcznych wakacji wypoczęty, radosny oraz chętny do kolejnych medialnych awantur. Od lat co prawda nie biorę udziału w celebryckich pyskówkach, ale jako że sprawa dotyczy Moich Bliskich to chętnie się odniosę. Ponownie publicznie ocenia Pani moralność i etykę Bliskiej Mi Osoby. Niesprawiedliwie i nieuczciwie moim zdaniem. Ale jako że najwyraźniej oboje, Pani i ja, jesteśmy miłośnikami uczciwości i prawdy ustalmy zatem uczciwie dwie sprawy. 1. Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż – Weszła Pani do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej"

W drugiej części natomiast poinformował Małgorzatę Rozenek, że ma pewne esemesy, które mogą zmienić to, jak jest postrzegana przez ludzi.

"2. Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy, które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki. I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie?" - napisał Wojewódzki.

d129wtt

Na sam koniec nie zabrakło złośliwości w kierunku Rozenek i Majdana, a także ich programu "Iron Majdan".

"Na zakończenie życzę samych sukcesów oraz powodzenia programu Iron Majdan, bo przecież pracujemy w jednej stacji" - skwitował dziennikarz.

Po czyjej stronie jesteście?

ZOBACZ TAKŻE: Wojewódzki i Renulka zajadają sałatkę w milczeniu

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d129wtt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d129wtt
d129wtt