Trwa ładowanie...

Wojtek Gola świętuje. Kontrowersyjne wideo obiegło sieć

Tegoroczna gala FAME MMA była mocno kontrowersyjna i naprawdę wyjątkowa. W końcu nie zdarza się często, by włodarz również stanął w oktagonie. Wojtek Gola udowodnił, że można.

Share
Wojtek Gola świętuje. Kontrowersyjne wideo obiegło sieć
Źródło: Instagram.com
d3xj78e

Wojtek Gola pojawił się w Warsaw Shore już w pierwszym odcinku i nieprzerwanie był uczestnikiem show przez kilka następnych sezonów. Widzowie mogli obserwować jego wzloty i upadki, historie miłosne, czasami nawet napady furii, ale w ogólnym rozrachunku uchodził za jedną z najbardziej lubianych w ekipie osób. Kiedy jednak pożegnał się z imprezowym stylem bycia, na poważnie wszedł w sport.

Nie do końca tak, jak można się tego spodziewać, ale jednak. Fame MMA to jego sprawka. Obecnie jest bardziej kojarzony właśnie z organizacji tego wydarzenia, aniżeli z kontrowersyjnego show.

Gala FAME MMA 6 nie obyła się bez wielu sensacji. Podstawową był oczywiście fakt, że wydarzenie w ogóle się odbyło, choć w zasadzie do ostatniej chwili nie było to pewne. Wszystko doszło jednak do skutku, a jedną z walk stoczyli Wojtek Gola i Rafonix.

d3xj78e

W pierwszej rundzie zwyciężył włodarz, który znalazł dość specyficzny sposób na świętowanie. Na jego instagramowym profilu pojawiło się nagranie, na którym całkiem nagi całuje puchar. Nie było wprawdzie widać nic, co mogłoby być poddane cenzurze, jednak Wojtka obserwują ludzie w różnym wieku. Nie jesteśmy więc pewni, czy tego typu nagrania są adekwatne.

Znajomi celebryty byli jednak zachwyceni - mnóstwo było komentarzy przepełnionych śmiechem. Wam również podoba się sposób, w jaki Wojtek Gola świętuje?

Monika Miller: "Przestałam wierzyć w miłość"

d3xj78e

Podziel się opinią

Share
d3xj78e
d3xj78e