Trwa ładowanie...

Wyjątkowy dar żony Szymona Hołowni na WOŚP

Już 12 stycznia Wielka Orkiestra zagra po raz 28. Znane osoby, firmy i instytucje przekazują dary na aukcje. To świetna okazja, by wspierając tak szczytny i ważny cel, zdobyć coś wyjątkowego. Co wystawiła na aukcję Ula Brzezińska-Hołownia?

Wyjątkowy dar żony Szymona Hołowni na WOŚPŹródło: Instagram.com
d2yw7uw

Odkąd Szymon Hołownia oficjalnie potwierdził, że będzie kandydował na urząd prezydenta Polski, media zaczęły baczniej się przyglądać jego życiu prywatnemu. Wiadomo już, że jego małżonka ma na imię Ula i że wykonuje naprawdę niezwykły zawód.

Żona Szymona Hołowni jest pilotem myśliwca MiG-29 i zawodowym oficerem. Jest jedyną kobietą w swojej jednostce.

Hołownia na swoim facebookowym profilu zapewnił, że wspieranie WOŚP jest u nich w domu rodzinną tradycją. Udostępnił link do aukcji swojej żony (sam obiecał wystawić coś następnego dnia).

d2yw7uw

"Na tegoroczną aukcję (na ręce sztabu w Elblągu) przekazuję moją osobistą naszywkę, na co dzień noszoną na rękawie kombinezonu, w którym wykonujemy loty. Taką, lub podobną, spersonalizowaną naszywkę ma większość wojskowych pilotów. Na naszywce jest oczywiście moje "miejsce pracy", myśliwiec MiG-29, a słowo "Fulcrum" to NATO-wskie oznaczenie tego typu samolotów" - czytamy.

Do wyjątkowej naszywki dołączyła także album ze zdjęciami dla pasjonatów.

Aukcję znajdziecie pod tym linkiem. Trzymamy kciuki za duże zainteresowanie, wszystko dla dobra dzieci!

d2yw7uw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yw7uw