Trwa ładowanie...

Kim jest żona Szymona Hołowni? Co wiemy o jego życiu prywatnym?

Szymon Hołownia to ostatnio najgłośniejsze nazwisko w mediach. Zainteresowanie wzbudziły najpierw plotki o potencjalnej kandydaturze na prezydenta, a później odejście z "Mam Talent". W związku ze skokiem popularności, wszyscy dociekają, jak wygląda życie prywatne Szymona Hołowni.

Kim jest żona Szymona Hołowni? Co wiemy o jego życiu prywatnym?Źródło: PAP, fot: Stach Leszczyński
d8bls4o
d8bls4o

Szymon Hołownia od kilkunastu lat był prowadzącym show TVN "Mam Talent!". Dziennikarza kojarzymy też z odważnych wpisów w sieci związanymi z tematami politycznymi i religijnymi. Ostatnio nie brakowało spekulacji na temat kandydatury Hołowni na prezydenta RP. W związku z tym Polacy chcą wiedzieć, kim jest osoba, która być może już wkrótce będzie reprezentować nasz kraj.

ZOBACZ TAKŻE "W łóżku z Oskarem". Ewa Minge: Nie każda modelka to k..wa

Życie prywatne Szymona Hołowni

Szymon Hołownia nigdy nie mówił w mediach o swoim życiu prywatnym. Mimo kariery w TVN unikał raczej ścianek i czerwonych dywanów. Poza tym na wizji dziennikarz pokazywał się bez obrączki. Ostatnio jednak nastąpił przełom. Hołownia w swoich social mediach oznajmił, że ma żonę i dziecko.

d8bls4o

- Niby o meandrach i pułapkach e-handlu wiesz wszystko. Ale ta reklama sklepu z USA na FB taka ładna... Zamawiasz dwie pary spodni, takich do marynarki, bo akurat potrzebujesz, a stare się przetarły. Spodni nie dostajesz, za to dostajesz przesyłką z Chin tuzin innych wspaniałych, wartych łącznie pewnie 15-20 USD, rzeczy m.in. kurtkę trzeciej jakości haftowaną w żurawie w rozmiarze dla krasnoludka, przymałe majtki chyba z płótna żaglowego we wzorze moro, tudzież te okulary, w których możesz sobie np. zatańczyć "Gangnam Style" (tyle, że żona z córką mają ubaw, gdy zakładam, więc chyba z powodów rodzinnych zostawię) - mogliśmy przeczytać w jego wpisie.

Był to pierwszy raz, kiedy Szymon Hołownia powiedział o swojej rodzinie.

Żona Szymona Hołowni

Co ciekawe, dziennikarz dwa razy był w zakonie. Jednak za pierwszym razem musiał go opuścić ze względów zdrowotnych, a za drugim uznał, że nie jest to jego powołanie.

Z wywiadu Renaty Grochal, który przeprowadziła dla "Newsweeka", wiadomo, że żona Szymona Hołowni ma na imię Ula, a córka Mania.

d8bls4o

"Na co dzień mieszka w domu pod Warszawą z żoną Ulą i dwuletnią córką Manią. Żona lata migami 29" - czytamy w magazynie.

Żona Szymona Hołowni jest pilotem myśliwca MiG-29 i zawodowym oficerem. Jak dociekł "Newsweek", jest jedyną kobietą w swojej jednostce.

"Czuję się jak mąż Angeli Merkel, który też zwykle jest jedynym mężczyzną na spotkaniach z udziałem żon premierów" - powiedział w rozmowie z Newsweekiem Szymon Hołownia.

Małżeństwo mieszka w domu pod Warszawą z 2-letnią córką Manią.

Jak Szymon Hołownia poznał swoją żonę?

"Poznałem ją, można powiedzieć, w pewnym sensie dzięki "Mam Talent", kręciliśmy materiał, udawaliśmy pilotów z "Top Gun", którzy chodzą w zachodzącym słońcu pasem startowym. I tak to się wszystko potoczyło, że spotkaliśmy się z moją żoną" - powiedział jakiś czas temu Szymon Hołownia w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

d8bls4o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8bls4o