Trwa ładowanie...

Zakochana po uszy Katie Holmes wreszcie jest sobą!

Co rusz jest "przyłapywana" ze swoim nowym chłopakiem na ulicach Nowego Jorku. Ani trochę się tym nie przejmuje, po prostu jest szczęśliwa.

Share
Katie Holmes i Emilio Vitolo
Katie Holmes i Emilio Vitolo
drf0ir2

Z młodszym o kilka lat Emilio Vitolo Juniorem, nowojorskim szefem kuchni zna się już od ponad roku. Dopiero od niedawna jednak stanowią parę. I chociaż nie udzielają wywiadów i nie publikują wspólnych zdjęć, to nie unikają paparazzich i nie chowają się przed wścibskimi spojrzeniami.

Co rusz widziani są na Manhattanie, gdzie trzymają się za ręce, obejmują, całują. Zachowują jak najnormalniejsza para na świecie. Dla Katie Holmes to prawdziwa nowość!

Lata traumatycznego małżeństwa i rozstania z Tomem Cruisem, gorliwym scjentologiem nauczyły ją wrogiego stosunku do mediów. Z kolei jej ostatni poważny długi związek, czyli relacja Jamiem Foxxem mimo długiego stażu wciąż była w okryciu. Mówi się, że aktor nalegał, by nie pozwolić opinii publicznej dowiedzieć się, że to coś poważnego. Na szczęście Katie uwolniła się ze związku, w którym partner oczekiwał, że świat się o nich nie dowie.

drf0ir2

Emilio Vitolo zdaje się nie mieć takich rozterek. Cieszy się szczęściem, jakie ich spotkało.

Kogoś wam przypomina? Wygląda jak kopia Beaty Kozidrak!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
drf0ir2

Podziel się opinią

Share
drf0ir2
drf0ir2