Trwa ładowanie...
d3nq63s

Katie Holmes i Jamie Foxx: "Od miesięcy nie jesteśmy już razem!"

Chociaż byli ze sobą parę lat, to naprawdę bardzo rzadko można ich było spotkać razem. Katie Holmes i Jamie Foxx przyszli razem na Galę MET i... rozstali się wkrótce potem!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katie Holmes i Jamie Foxx na Gali MET
Katie Holmes i Jamie Foxx na Gali MET (Getty Images)
d3nq63s

Katie Holmes i Jamie Foxx byli jedną z najładniejszych i najbardziej tajemniczych par w show-biznesie. Dlatego ich wspólne pojawienie się na najważniejszej i tak uroczystej gali, jaką jest Gala MET, wywołało takie poruszenie. Teraz się okazuje, że to był właściwie łabędzi śpiew tej miłości...

To była pierwsza poważna relacja dla Katie, która przeszła traumatyczne małżeństwo i rozwód ze scjentologiem, Tomem Cruisem. Jeśli wierzyć zachodnim mediom, aktor zastrzegł w specjalnym kontrakcie, że Katie przez 5 lat od ich rozwodu nie może się z nikim spotykać. To dlatego miała ukrywać swoja relację z Foxxem. W ciągu tych paru lat trwania ich romansu media kilkakrotnie donosiły o rzekomej ciąży aktorki. A raz nawet o ich rozstaniu! Tym razem jednak chyba nie ma żadnych wątpliwości, że to już koniec.

Teraz Page Six donosi, że Holmes w rozmowie z przyjaciółmi miała powiedzieć: "Nie obchodzi mnie, co robi Jamie, od miesięcy nie jesteśmy już razem". Holmes miała tak zareagować w odpowiedzi na plotki, że Foxx był widziany z o połowę (a jakże) młodszą piosenkarką Selą Vave w nocnym klubie.

d3nq63s

Dziewczyna niemal dwa miesiące temu opublikowała zdjęcia z muzykiem na Instagramie, pisząc, że jest mu bardzo wdzięczna. Zobaczcie:

d3nq63s

Podziel się opinią

Share
d3nq63s
d3nq63s