Trwa ładowanie...

Zamieszanie z fanpage’em Perfectu. Były fan przejął ich konto na Facebooku

Od kilku dni Perfect ma nowy profil na Facebooku. To wynik wrogiego przejęcia dotychczasowego fanpage'a zespołu, za którym stoi były administrator konta.
Share
Grzegorz Markowski na festiwalu Top of the Top Sopot Festival
Grzegorz Markowski na festiwalu Top of the Top Sopot FestivalŹródło: ONS.pl, Fot: Eryk Nogga
dg38z0q

"Zapraszamy Was na naszą nową stronę facebookową, prawdziwą stronę zespołu Perfect" - podkreśla Grzegorz Markowski w wideo zamieszczonym na profilu Strona Zespołu Perfect. Nowy fanpage to skutek trwającego prawie dwa tygodnie chaosu, który ogarnął stare konto Perfectu i doprowadził do drastycznego spadku liczby jego polubień.

Pod koniec kwietnia na dotychczasowej stronie zespołu zaczęły pojawiać się niepokojące treści. W nowych postach obrażano muzyków, członków ich rodzin oraz menadżerkę zespołu. Znikały natomiast wpisy zirytowanych tą sytuacją fanów, którzy na próżno starali się dociec przyczyn tego zamieszania.

Markowska o byciu córką znanego taty: "To bolało jak skurw*syn!"

Patrycja Markowska uczestniczka programu "Ameryka Express"

dg38z0q

W końcu zespół wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie, w którym wyjaśnia, że nie ma nic wspólnego z obraźliwymi wpisami pojawiającymi się na starym profilu od końca kwietnia. Jak się okazuje, ich autorem jest były opiekun fanpage'a, z którym muzycy kilka lat temu rozwiązali umowę. Choć od czterech lat kontem zarządzają już nowi administratorzy, mężczyzna niedawno odzyskał do niego dostęp i publikuje nieautoryzowane treści.

"To materiał wysyłany przez pana, który jest w dziwnej przestrzeni, w jakiejś abstrakcji, w jakimś Matrixie, w związku z czym wszystkie te informacje nam szkodzą i podają nieprawdę" - tłumaczy w nagraniu dla fanów Grzegorz Markowski.

Zespół przekazał sprawę administratorom Facebooka, a wszystkich fanów zaprasza na nowy fanpage nazwany: Strona Zespołu Perfect.

dg38z0q

Podziel się opinią

Share
dg38z0q
dg38z0q