Trwa ładowanie...
d41gu2r

Grzegorz Markowski odchodzi z Perfectu! Czy to koniec kariery?

Grzegorz Markowski po prawie 40 latach opuszcza zespół Perfect. Artysta zamierza skupić się wyłącznie na karierze solowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Markowski odchodzi z Perfectu! Czy to koniec kariery?
Grzegorz Markowski odchodzi z Perfectu! Czy to koniec kariery? (Forum, Fot: Filip Blazejowski)
d41gu2r

Grzegorz Markowski to bez wątpienia jedna z legend polskiego rocka. Zasłynął głównie dzięki grupie Perfect, do której dołączył w 1980 r. Zespół po kilkukrotnych zawieszaniu działalności wrócił na stałe w 1993 r. i gra do dziś. Jak się okazuje, tym razem będzie musiał obejść się bez swojego frontmana.

Niedawno pojawiły się plotki, jakoby Grzegorz Markowski miał pożegnać się ze sceną. Tymczasem z doniesień Super Expressu wynika, że wokalistka zamierza odejść ze swojej macierzystej formacji, Perfect. Muzyk najwyraźniej zmęczony jest rock’n’rollowym trybem życia.

– Ja po prostu odchodzę od zespołu Perfect. Uważam, że muzyka rockowa to jest muzyka energii, a nie chcę udawać energetycznego staruszka. Zaczynam karierę solową. Zostawiam Perfect. Zostawiam im nazwę, zostawiam wszystko. Oni mają już jakieś projekty, pomysły. Ja po prostu przestaję funkcjonować w takim tempie. Tak, może się pojawić nowy wokalista albo kilku – mówi Markowski.

d41gu2r

Słowa Grzegorza Markowskiego "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść niepokonanym" nabierają coraz bardziej dosłownego znaczenia.

ZOBACZ TAKŻE: Markowska: "Tata raz mnie wysadził na światłach, bo się pokłóciliśmy"

d41gu2r

Podziel się opinią

Share

d41gu2r

d41gu2r