Trwa ładowanie...
d29021f

Zdjęcie księcia Williama jako bobasa to najlepsze, co zobaczycie w dniu jego urodzin

W pałacu rozbrzmiewa dziś wesołe "Happy Birthday", a solenizantem jest książę William. Na facebookowym profilu rodziny królewskiej opublikowano oficjalne życzenia. Ale jedno zdjęcie małego Williama i tak kradnie całe show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
William obchodzi urodziny, a rodzinę wzięło na wspominki.
William obchodzi urodziny, a rodzinę wzięło na wspominki. (ONS.pl)
d29021f

Królowa rzadko kiedy ma okazję, by publicznie okazywać czułość swoim dzieciom, wnukom czy prawnukom, których w tej rodzinie już powoli trudno zliczyć. Zresztą Elżbieta II nigdy nie była znana z przesadnego epatowania miłością. Ale zdarzają się te drobne gesty, które rozczulają fanów monarchii.

Zobacz: Księżna Kate i książę William nie mogą się rozwieść?

Tu dobrą okazją były 37. urodziny księcia Williama. Na oficjalnych profilach królowej w mediach społecznościowych opublikowano życzenia dla przyszłego (mamy nadzieję?) monarchy. Właściwie życzenia skończyły się na "Happy Birthday", bo w dalszej części wpisu przypomniano o obowiązkach księcia.

d29021f

- Podejmuje wiele działań charytatywnych i projektów, a także pełni obowiązki publiczne, wspierając Królową, reprezentując ją w Wielkiej Brytanii, jak i za granicą, u boku księżnej Cambridge - można przeczytać.

Wpisowi towarzyszy kilka mało znanych zdjęć Williama. Gdy widzi babcię, stojąc w szeregu żołnierzy; gdy razem z Kate oprowadza królową po niedawno otwartym ogrodzie. Ale tym zdjęciem, które kradnie serca, jest z pewnością fotka małego księcia.

Facebook.com

Drobny gest, a ucieszy z pewnością fanów rodziny królewskiej. A jest druga, równie śliczna fotka. Zdjęcie z dzieciństwa Williama pokazano także na oficjalnym profilu instagramowym Clarence House, czyli księcia Karola i księżnej Camilli.

Mały William ze zdjęć wyglada niemal tak samo, jak dziś jego najstarszy synek George. I właśnie takie zdjęcia rodziny królewskiej lubimy najbardziej.

d29021f

Podziel się opinią

Share

d29021f

d29021f