Trwa ładowanie...
d454kag

Zenek Martyniuk nie zaprosi mamy na święta. Chroni ją przed koronawirusem

Muzyk disco polo przygotowuje się do świąt wielkanocnych. W tym roku z powodu pandemii przy stole zasiądzie mniejsze grono rodziny.
Share
Zenek Martyniuk z mamą Teresą na premierze filmu "Zenek".
Zenek Martyniuk z mamą Teresą na premierze filmu "Zenek".Źródło: East News
d454kag

Zenek Martyniuk w dobie koronawirusa pragnie świecić przykładem. Na początku marca proponował swoim fanom mycie rąk w rytm piosenki "Mydełko Fa". Szczegółowo zaprezentował, jak namydlać każdy palec z osobna.

Jednak samo mycie rąk to już za mało w walce z epidemią. Według najnowszych zaleceń rządu należy ograniczyć wychodzenie z domu tylko do niezbędnych zakupów spożywczych, wizyt lekarskich lub obowiązku pracy. W miejscach publicznych liczbę dopuszczalnych skupisk ludzi zmniejszono z 50 osób do 2.

Zobacz: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

- Jeszcze nie ustalaliśmy listy gości, którzy zasiądą przy wielkanocnym stole, jednak ze względu na komunikaty rządu oraz sanepidu prawdopodobnie te święta spędzimy w wąskim gronie czy ja, Zenek, Daniel z żoną i naszą wnuczką - powiedziała Danuta Martyniuk, żona gwiazdy w rozmowie z "Faktem".

d454kag

Wydaje się, że to rozsądna decyzja, zwłaszcza, że 70-latka przeszła w styczniu zawał. Pomijając fakt możliwości zarażenia koronawirusem, Teresa Martyniuk nie powinna się nadwyrężać i podróżować ze wsi Gredele do Białegostoku.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d454kag

Podziel się opinią

Share
d454kag
d454kag