Trwa ładowanie...

Zmarł 17 lat temu. Kim dostała niewyobrażalny prezent na urodziny

"Nie potrafię opisać, co to znaczy dla mnie, dla moich sióstr i brata. Dziękuję ci Kanye za prezent, który zostanie ze mną do końca życia" - pisze Kim Kardashian i pokazuje hologram swojego zmarłego ojca.

Robert Kardashian zmarł w 2003 roku. Miał 59 latRobert Kardashian zmarł w 2003 roku. Miał 59 latŹródło: Instagram
d1ln7fv
d1ln7fv

W środku szalejącej pandemii Kim Kardashian zorganizowała przyjęcie urodzinowe na prywatnej wyspie. Zaprosiła rodzinę i przyjaciół na Tahiti. Koszt całej imprezy to podobno milion dolarów. Kim została ostro skrytykowana za to, że wydaje tak ogromne pieniądze na imprezę, gdy tysiące Amerykanów walczy o przetrwanie w czasie pandemii. W USA w ciągu doby umiera średnio ponad 700 osób. Notuje się już ponad 90 tys. zakażeń dziennie.

Kim śmiało publikuje zdjęcia i nagrania z imprezy na wyspie. Pochwaliła się też wyjątkowym prezentem, jaki dostała od męża. Trzeba przyznać: Kanye West ma rozmach.

Zobacz: Jak zmieniały się siostry Kardashian?

Impreza trwała w najlepsze, aż w pewnym momencie Kanye poprosił swoją Kim, Kris Jenner, Khloe, Kourtney i Roba, żeby poszli z nim do zaciemnionego pomieszczenia. Tam pokazał Kim prezent, który dla niej przygotował. Był to hologram Roberta Kardashiana - jej ojca zmarłego w 2003 roku na raka przełyku.

d1ln7fv

Hologram przygotowany był z maksymalną dbałością o szczegóły. To było tak, jakby Robert stał tam naprawdę przed nimi. Kim pokazała nagranie.

"Ożywiony" Kardashian przez ponad 2 minuty opowiadał m.in. o tym, jak dumny jest ze swojej córki. - Wszystkiego najlepszego, Kimberly. Spójrz no na siebie! Masz 40 lat, jesteś dorosłą kobietą. Wyglądasz pięknie, tak jak wtedy, gdy byłaś dziewczynką - powiedział.

- Strzegę ciebie, twoich sióstr, brata i waszych dzieci każdego dnia. Czasem zostawiam wam drobne podpowiedzi, że czuwam - mówił Robert.

d1ln7fv

- Jestem tak bardzo dumny z tego, jaką kobietą się stałaś, Kimberly. I z tego, co osiągnęłaś. Ciężką pracą stworzyłaś niesamowity biznes - powiedział.

Kardashian punktował, że jest dumny z tego, że Kim zajęła się prawem, dbając tym samym o jego dziedzictwo. Robert Kardashian zasłynął jako prawnik, który wybronił O.J. Simpsona przed więzieniem za rzekome zamordowanie żony i dziecka.

- Ale najważniejsze jest to, że jestem świadkiem, jak rośnie twoja rodzina. Poślubiłaś naj, naj, naj, naj, najbardziej genialnego człowieka na świecie, Kanye Westa. A ty jesteś naj, naj, naj, naj, najbardziej niesamowitą matką dla 4 waszych pięknych dzieci. Są doskonałe. Żyj tak dalej, Kimberly. Masz piękną duszą. Wiedz, że jestem z ciebie bardzo dumny i zawsze będę - dodał Robert.

Według medialnych doniesień Kanye pracował nad tym nagraniem i hologramem od września tego roku. Hologram powstał dzięki przekształceniu starych nagrań z Kardashianem, na podstawie zdjęć sprzed lat. I choć to piękny gest, to dodanie, że West jest geniuszem, jest już mocno przesadzone.

d1ln7fv

W komentarzach można przeczytać: "Tak jak bardzo nie szanuję twojej decyzji, by wyprawić imprezę urodzinową w momencie, gdy ludzie umierają i mogłabyś wpłacić te pieniądze na służbę zdrowia, tak potrafię wyobrazić sobie, jak wiele musi znaczyć dla ciebie taki prezent. Poruszyłabym niebo i ziemię, zapłaciła każdą sumę, żeby jeszcze raz zobaczyć swojego tatę".

d1ln7fv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ln7fv