Trwa ładowanie...
dbr0k2i

Żona Dr. Dre stawia kolejne zarzuty. "To akt zdesperowanej kobiety"

Dr. Dre i Nicole Young po 24 latach małżeństwa szykują się do rozwodu. Już wiadomo, że nie rozejdą się w zgodzie, bo producent muzyczny nie zamierza płacić gigantycznych alimentów. Young nie daje za wygraną i zarzuca mężowi, że przywłaszczył sobie ich wspólne aktywa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nicole Young chce od Dr. Dre 2 mln dol. miesięcznie
Nicole Young chce od Dr. Dre 2 mln dol. miesięcznie (ONS.pl)
dbr0k2i

Trwa walka o podział majątku w wysokości miliarda dol. i przyznanie żonie 2 mln dol. alimentów miesięcznie. Dr. Dre nie zamierza przystawać na żądania żony, która podpisała intercyzę i formalnie jest teraz zdana na łaskę męża. Nicole Young broni się, że umowę przedmałżeńską podpisała pod przymusem i stawia legendzie hip-hopu kolejne zarzuty.

Jak dowiedział się portal TMZ, w najnowszych dokumentach złożonych w sądzie Young oskarżyła męża o przemoc fizyczną i psychiczną, której miała doświadczać na przestrzeni lat. Ale nie podała konkretnych sytuacji. Ponadto twierdzi, że w ostatnim czasie Dr. Dre "potajemnie przekazał sobie cenne aktywa", by odciąć ją od części ogromnego majątku.

Johnny Depp i Amber Heard walczą w sądzie

Te cenne aktywa to pseudonim "Dr. Dre" i nazwa "The Chronic" (tytuł debiutanckiej solowej płyty z 1992 r.), które producent muzyczny miał zastrzec jako znaki towarowe. Young twierdzi, że obie te nazwy to ich dobra wspólne i nie zgadza się, by tylko on miał do nich prawo.

dbr0k2i

Informator TMZ z otoczenia Dre podkreśla, że zarzut żony jest absurdalny. Andre Young posługuje się pseudonimem Dr. Dre od lat 80., album "The Chronic" ukazał się w 1992 r., a Nicole pojawiła się w jego życiu dopiero kilka lat później. - To akt zdesperowanej kobiety, która w końcu zdała sobie sprawę, że umowa przedmałżeńska, którą podpisała, nie była dla niej wygraną na loterii – mówi źródło portalu.

Nicole narzuca jednak inną narrację i twierdzi, że "przywłaszczenie sobie praw do tych dwóch nazw" jest "spektakularną porażką i ujawnia prawdziwą naturę jego charakteru, lub jego brak". 50-latka, która ma z Dre dwójkę dorosłych dzieci, uważa się za ofiarę całej sytuacji. Mówi, że mąż wykopał ją z domu i groził rozwodem, ale to ona przejęła inicjatywę i złożyła dokumenty prowadzące do rozstania.

Przypomnijmy, że o nadchodzącym rozwodzie gwiazdorskiej pary usłyszeliśmy pod koniec czerwca. Nicole stwierdziła, że między nią a mężem są "różnice nie do pogodzenia" i po 24 latach czas najwyższy się rozstać. 50-letnia matka dwójki pełnoletnich dzieci wyliczyła, że należy jej się 1 936 399 dol. miesięcznie. Z czego 900 tys. dol. pokryje jej wydatki na "rozrywkę".

Koszty sprzątania domu i prania wyliczyła na 10 tys. dol. miesięcznie. A na nowe ubrania chce wydawać 135 tys. dol. miesięcznie. W szczegółowym wyliczeniu znalazła się nawet wzmianka o opłatach za telefon i internet (20 tys. dol. miesięcznie). Poza tym Young chce, by w alimentach od męża znalazło się 125 tys. dol., które będzie mogła przeznaczać na cele charytatywne.

dbr0k2i

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dbr0k2i

Podziel się opinią

Share
dbr0k2i
dbr0k2i