Trwa ładowanie...

Żona Dr. Dre walczy o alimenty. Miesięcznie chce dostawać 1 936 399 dolarów

Dr. Dre rozwodzi się z żoną. Nicole Young złożyła papiery rozwodowe już kilka tygodni temu, ale dopiero teraz na jaw wychodzą ciekawe fakty. Była partnerka oczekuje sporych alimentów od muzyka.

Dr. DreDr. DreŹródło: Getty Images
d2ltlzx
d2ltlzx

Young stwierdziła, że między nią a mężem są "różnice nie do pogodzenia" i po 24 latach czas najwyższy się rozstać. O rozwodzie zrobiło się głośno pod koniec czerwca tego roku i od razu było wiadomo, że w sądzie para nie będzie ułatwiała sobie sprawy. Dla prawników Dr. Dre sprawa jest jasna. Young podpisała intercyzę, czym zamknęła sobie drogę do wysuwania finansowych roszczeń. Ona widzi to inaczej.

Zdaniem byłej partnerki muzyka intercyza jest już nieaktualna. Uważa, że jej mąż jest teraz wart ok. miliard dol. i część z tego majątku powinna trafić do niej. Podważa bowiem ważność intercyzy, którą podpisała tuż przed ślubem. Przyznała też ostatnio, że czuła presję i była zastraszana, żeby podpisać dokument.

Zobacz: Bartosz Żukowski uniknął kary za niepłacenie alimentów. Niepocieszona Ewa Coll wychodzi z sali sądowej

Sprawa się rozwija. Magazyn "People" dotarł do sądowych dokumentów złożonych przez Nicole Young. Wynika z nich, że kobieta domaga się prawie 2 mln dolarów alimentów. Co miesiąc.

d2ltlzx

Dokłada suma przedstawiona w pozwie to 1 936 399 dolarów. I to nie wszystko.

Young żąda też dodatkowo 5 mln dolarów.

Dr. Dre od lat wskazywany jest na najlepiej zarabiającego muzyka i producenta w branży rozrywkowej. Według ostatnich doniesień jego majątek szacuje się na 820 mln dolarów. Z czego faktycznie spora część pojawiła się na jego kontach już gdy był mężem Nicole. Przypomnijmy, para pobrała się w 1996 roku. Mają dwoje dzieci.

Young walczy teraz o to, by sprawa rozwodowa odbyła się jak najszybciej. W związku z pandemią można spodziewać się, że rozwodu nie dostanie tak szybko, jak planuje. Ciekawi, czy sąd przystanie na proponowane przez nią warunki i Nicole otrzyma alimenty?

d2ltlzx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ltlzx