Trwa ładowanie...
d7tsgz2

Żona Idrisa Elby o wspólnej kwarantannie. "Zdecydowałam, że chcę być z nim i wciąż go dotykać"

Iris Elba i jego żona, Sabrina, spędzają razem kwarantannę. Oboje są zakażeni koronawirusem. Ukochana aktora opowiedziała, dlaczego nie odstąpiła go na krok od momentu, gdy poznała jego diagnozę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Idris Elba i jego żona Sabrina przebywają w izolacji na terenie Nowego Meksyku
Idris Elba i jego żona Sabrina przebywają w izolacji na terenie Nowego Meksyku (Getty Images)
d7tsgz2

Idris Elba był jednym z pierwszych znanych aktorów, który przyznał, że został zakażony koronawirusem. Podejrzewa, że zaraził się 4 marca, bo miał wtedy styczność z nosicielem koronawirusa (o czym dowiedział się po fakcie).

Aktor zamieszcza na Twitterze filmiki, w których opowiada, jak znosi kwarantannę i podaje informacje na temat swojego stanu zdrowia. Na szczęście przechodzi chorobę łagodnie. Mimo niełatwej sytuacji, w jakiej się znalazł, spadła na niego spora krytyka za narażanie ukochanej na niebezpieczeństwo.

Zobacz wideo: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Wszystko dlatego, że żona aktora zamiast odizolować się, postanowiła spędzić z nim kwarantannę. – Dla wyjaśnienia. To Sabrina chciała być przy mnie. Kocham ją nad życie i zrobiłbym dla niej to samo. Kiedy na świecie dzieje się coś takiego jak teraz, miłość jest wszystkim, co masz. Jak mógłbym odrzucić jej wsparcie? – mówił Elba w nagraniu na Twitterze.

d7tsgz2

Sabrina Dhowre zbadała się tydzień po tym, kiedy jej mąż okazał się nosicielem koronawirusa. Wynik testu był pozytywny. Żona Elby podkreśliła w rozmowie z Oprah Winfrey (przeprowadzoną za pomocą Facetime'a), że czuje się dobrze i nie dostrzega u siebie żadnych symptomów, które pojawiają się u wielu innych zarażonych.

- To się oczywiście może zmienić w ciągu najbliższych tygodni. Będziemy was o wszystkim informować – zapewniła żona aktora.

W internetowym programie Winfrey odniosła się także do krytyki, która spotkała ją w ostatnim czasie. Wyjaśniła też, dlaczego zdecydowała się trwać w trudnej chwili przy mężu.

- Mogłabym podjąć decyzję o przebywaniu w oddzielnym pokoju lub trzymaniu się z daleka i jestem pewna, że ludzie podejmują takie decyzje. Są one trudne. Ale ja zdecydowałam, że chcę być z nim i, wiesz, wciąż go dotykać – stwierdziła.

d7tsgz2

Podziel się opinią

Share

d7tsgz2

d7tsgz2