Trwa ładowanie...

Żona Petera Andre walczy z koronawirusem w szpitalu. Mąż nie boi się, że się od niej może zarazić

Żona piosenkarza Petera Andre, Emily, zajmuje się pacjentami z objawami koronawirusa. Kobieta może narażać się na zakażenie. Mimo to wokalista jej bardzo ufa, wierzy, że nic jej nie jest i nie boi się, że potencjalnie oboje mogą być już chorzy.

Żona Petera Andre walczy z koronawirusem w szpitalu. Mąż nie boi się, że się od niej może zarazićŹródło: East News
d1rdonx
d1rdonx

Peter Andre w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że jest wdzięczny za to, że mimo pandemii koronawirusa wciąż może spać z żoną Emily w jednym łóżku. Kobieta jest lekarką i zajmuje się zarażonymi pacjentami. Artysta twierdzi, że podczas spania zachowują odpowiednią odległość od siebie.

- Łóżko ma dwa metry szerokości, więc się nadaje. Próbujemy ćwiczyć odpowiedni dystans w domu, zgodnie z zaleceniami rządu. Staramy się być rozsądni - powiedział w rozmowie z "OK! Magazine".

ZOBACZ TEŻ: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Piosenkarz dodał też, że unika z partnerką intymnych zbliżeń, pocałunków i przytuleń. Z kolei żona nie ma problemu, żeby zbliżać się do dzieci. - Nie muszę ich całkowicie omijać, chyba że wystąpią jakiekolwiek objawy - mówiła.

d1rdonx

Andre zorganizował niedawno piknik z rodziną. Zrobił to tuż po tym, jak skończyła się kwarantanna jego syna Juniora, który wykazywał objawy choroby COVID-19. Chłopiec jest dzisiaj zdrowy.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Na Instagramie artysta publikuje często zdjęcia, na których pokazuje, jak wygląda jego izolacja. Przyznaje, że z dziećmi nie ma łatwo, ponieważ są dosłownie wszędzie i zajmują każdą jego chwilę.

W Wielkiej Brytanii stwierdzono już ponad 55 tys. przypadków zakażenia koronawirusem.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d1rdonx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rdonx