Trwa ładowanie...
d39snd7

Żona Żukowskiego spłaca jego długi. "Sytuacja jest zła"

Bartosz Żukowski i Ewa Coll toczą boje w sądzie od 5 lat. Para nadal nie uzyskała rozwodu, a sytuacja wydaje się coraz bardziej komplikować.
Share
Bartosz Żukowski nadal nie rozwiódł się z żoną
Bartosz Żukowski nadal nie rozwiódł się z żonąŹródło: ONS.pl
d39snd7

Bartosz Żukowski i Ewa Coll długo uchodzili za zgodne małżeństwo. Rozstanie pary było sporym zaskoczeniem dla fanów aktora. Dopiero po fakcie wyszło na jaw, że ich związek nigdy nie należał do idealnych.

Żona gwiazdora znanego przede wszystkim z serialu "Świat według Kiepskich" oskarżyła go o przemoc. W sądzie zaczęła się walka o prawo do opieki nad ich córką. Konflikt trwa do dziś i tylko przybiera na sile.

Kolejna rozprawa rozwodowa Bartosza Żukowskiego i Ewy Coll

Okazuje się, że Coll cały czas spłaca długi męża. Żukowski zajął bowiem mieszkanie, w którym kiedyś żyli całą rodziną i nie opłaca czynszu oraz mediów. Ma również zaległości alimentacyjne.

d39snd7

Żona aktora nie kryje żalu.

"Dopiero kończę spłacać ponad 50 tysięcy złotych za leasing jego auta, a już zadłużył mnie na następne 30 tysięcy. Chodzi o niepłacony od czterech lat czynsz za mieszkanie, które on zajmuje, a z którego uciekłam wraz z córką z powodu przemocy. Miałam wtedy założoną niebieską kartę. Przez długi męża moja sytuacja finansowa jest bardzo zła. Cierpi na tym Pola, która przecież ma swoje potrzeby" - powiedziała "Twojemu Imperium" kobieta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d39snd7

Podziel się opinią

Share
d39snd7
d39snd7