Trwa ładowanie...

Bartosz Żukowski nie płaci alimentów? Żona jest na skraju

Sądowej batalii Bartosza Żukowskiego i jego żony ciąg dalszy. Okazuje się, że aktor serialu "Świat według Kiepskich" wciąż według niej miga się od płacenia alimentów i przeciąga sprawę rozwodową. Z medialnych doniesienie wynika, że alimenty miesięcznie zasądzone są na 3 tys. złotych.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Bartosz Żukowski nie płaci alimentów? Żona jest na skrajuŹródło: East News, fot: eastnews
d1vw4g6
d1vw4g6

Bartosz Żukowski przez większość kojarzony jest z roli Waldusia w "Świecie według Kiepskich". Okazuje się, że w życiu prywatnym aktora nie dzieje się dobrze. Podobno aktor nie płaci alimentów i nie daje żonie rozwodu. Nic nie wskazuje też na to, żeby jego postępowanie miało się zmienić.

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Walka o dziecko nabiera rozpędu. Żukowski nie odpuszcza

Ewa Coll, żona aktora, od lat walczy o rozwód i sądzi się o zaległe alimenty, których Żukowski nie płaci na 9-letnią córkę Polę. Pisaliśmy jakiś czas temu, że za niepłacenie alimentów Żukowskiemu grozi nawet więzienie. Coll ma dość, lecz nie ma zamiaru przestać walczyć i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Jak donosi "Twoje Imperium" kwota zaległych alimentów wynosi już 20 (!) tys. złotych. - Mąż twierdzi, że na wszystkich kontach bankowych ma zajęcia komornicze i nie może płacić trzech tysięcy miesięcznie na córkę. A zarazem mówi w sądzie, że wydaje tysiące złotych na dentystę i ubrania dla niej - zdradza żona Żukowskiego. Aktor nie robi przelewów Ewie Coll, ale - jak twierdzi - pokrywa koszty chociażby dentysty.

d1vw4g6

Długi aktora rosną, a po ich spłacenie wierzyciele coraz częściej odzywają się do Ewy Coll

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1vw4g6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vw4g6