ycipk-3r4iu4

Bartosz Żukowski nie płaci alimentów? Żona jest na skraju

Sądowej batalii Bartosza Żukowskiego i jego żony ciąg dalszy. Okazuje się, że aktor serialu "Świat według Kiepskich" wciąż według niej miga się od płacenia alimentów i przeciąga sprawę rozwodową. Z medialnych doniesienie wynika, że alimenty miesięcznie zasądzone są na 3 tys. złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktor ma ogromne długi
Aktor ma ogromne długi (East News, Fot: eastnews)
ycipk-3r4iu4

Bartosz Żukowski przez większość kojarzony jest z roli Waldusia w "Świecie według Kiepskich". Okazuje się, że w życiu prywatnym aktora nie dzieje się dobrze. Podobno aktor nie płaci alimentów i nie daje żonie rozwodu. Nic nie wskazuje też na to, żeby jego postępowanie miało się zmienić.

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Walka o dziecko nabiera rozpędu. Żukowski nie odpuszcza

ycipk-3r4iu4

Ewa Coll, żona aktora, od lat walczy o rozwód i sądzi się o zaległe alimenty, których Żukowski nie płaci na 9-letnią córkę Polę. Pisaliśmy jakiś czas temu, że za niepłacenie alimentów Żukowskiemu grozi nawet więzienie. Coll ma dość, lecz nie ma zamiaru przestać walczyć i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Jak donosi "Twoje Imperium" kwota zaległych alimentów wynosi już 20 (!) tys. złotych. - Mąż twierdzi, że na wszystkich kontach bankowych ma zajęcia komornicze i nie może płacić trzech tysięcy miesięcznie na córkę. A zarazem mówi w sądzie, że wydaje tysiące złotych na dentystę i ubrania dla niej - zdradza żona Żukowskiego. Aktor nie robi przelewów Ewie Coll, ale - jak twierdzi - pokrywa koszty chociażby dentysty.

Długi aktora rosną, a po ich spłacenie wierzyciele coraz częściej odzywają się do Ewy Coll

ycipk-3r4iu4
ycipk-3r4iu4
ycipk-3r4iu4
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3r4iu4