Trwa ładowanie...
d5hlk75

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona: Pokazali film ze ślubu [WIDEO]

Nowożeńcy udostępnili wideo ze swojego wesela. Widać na nim nie tylko Zosię i Andrzeja, ale również celebrytów, którzy zostali zaproszeni na to wyjątkowe wydarzenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
O ślubie Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony będzie mówiło się jeszcze długo
O ślubie Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony będzie mówiło się jeszcze długo (Instagram.com)
d5hlk75

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona 13 sierpnia 2019 r. wzięli ślub. Młoda para trzymała wydarzenie w tajemnicy do ostatniej chwili, a zdjęciami podzielili się dopiero w kilka dni po ślubie.

ZOBACZ TEŻ: Zosia Zborowska rzuca bielizną w Andrzeja Wronę

Zosia i Andrzej skorzystali z profesjonalnej usługi wideofilmowania. Firma, którą wynajęli, stworzyła film, który ogląda się jak pełne zwrotów akcji kino romantyczne. Widać na nim rodziców Zosi oraz zaproszonych gości, w tym Anię Lewandowską, Roberta Kupisza czy Magdalenę Cielecką. Nie mamy jednak wątpliwości, że głównym gospodarzem wieczoru był psiak o imieniu Wiesia.

Zobacz też: Ślub Zborowskiej i Wrony gwiazdy zapamiętają na długo. Dzielą się zdjęciami

d5hlk75

Zosia i Andrzej poznali się w ubiegłym roku przy okazji otwarcia sklepu z markową odzieżą. Pośrednikiem ich pierwszego spotkania była Maja Bohosiewicz. Para potwierdziła związek w święta Bożego Narodzenia. Siatkarz i aktorka po raz pierwszy pokazali się publicznie na Gali Mistrzów Sportu "Przeglądu Sportowego" i telewizji Polsat, która odbyła się na początku stycznia.

17 maja, w dniu urodzin Zosi, Andrzej poprosił partnerkę o rękę. Jak widać, na zorganizowanie wesela nie mieli zbyt dużo czasu. Filmik jednak udowadnia, że wesele było taneczną imprezą roku.

Zobacz też: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Pokazali zdjęcia z ceremonii

d5hlk75

Podziel się opinią

Share
d5hlk75
d5hlk75