Trwa ładowanie...

Ślub Zborowskiej i Wrony gwiazdy zapamiętają na długo. Dzielą się zdjęciami

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub w towarzystwie przyjaciół i rodziny. Wśród zaproszonych były gwiazdy, które podzieliły się wspomnieniami z wesela w mediach społecznościowych.

Share
Ślub Zborowskiej i Wrony gwiazdy zapamiętają na długo. Dzielą się zdjęciamiŹródło: Instagram.com, fot: w_kracze
d1z8by4

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zaskoczyli wszystkich. Para powiedziała sobie tak we wtorek w połowie sierpnia. Zakochani o wszystkim poinformowali swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Romantyczne zdjęcie, na którym chwalą się obrączkami, obiegło sieć w kilka minut.

Wśród zaproszonych gości były gwiazdy, m.in. Magdalena Cielecka, Anna Lewandowska i Maja Bohosiewicz. W mediach społecznościowych znaleźć można wspomnienia ze ślubu. Wygląda na to, że wszyscy zapamiętają go na długo.

Zdjęcie z drugiego dnia po ślubie opublikował Andrzej Wrona. Stoją z Zofią nad brzegiem basenu, w którym na różowym flamingu pływa Jankes. Wrona dodał podpis: "Poprawiny".

Marta Wojtal dała wyraz swojemu wzruszeniu. Opublikowała zdjęcie z parą młodą i zabawnym napisem, który został ustawiony w tle. "Huanita i Anżej" to przezwiska, jakie nadali sobie Zofia i Andrzej. Wojtal napisała:

d1z8by4

"Co to był za dzień! Co to była za noc! Usłyszałam wczoraj piękne słowa: już teraz wiem, czego chcę i czego nie chcę. Jeden z piękniejszych ślubów na jakich byłam! Dziękuję kochani za inspirację, za to, że możemy być świadkami tak pięknej miłości".

Magdalena Cielecka z kolei opublikowała zdjęcie psa pary młodej – Wiesi. Zdradziła, czego para młoda zażyczyła sobie od gości: "Powiedzieli sobie tak i kocham ich za to, że zamiast kwiatów życzyli sobie karmy dla psów ze schroniska!"

Hanna Zborowska-Neves, czyli siostra Zofii, opublikowała zdjęcie panny młodej z druhnami. Wszystkie miały różowe sukienki.

A później dodała wideo, na którym ojciec panny młodej – Wiktor Zborowski – prowadzi ją do "ołtarza" ustawionego na… boisku do siatkówki. Wszystko przy dźwiękach piosenki "Krąg życia" z filmu "Król lew".

Zobacz także: Zosia Zborowska i Andrzej Wrona flirtują na trybunach

d1z8by4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z8by4