wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Spektakularne? Metamorfozy polskich gwiazd!

1 z 21:

Metamorfozy polskich gwiazd

Metamorfozy polskich gwiazd

Gwiazdy zmieniają się na naszych oczach - chudną, tyją, farbują, prostują albo kręcą włosy, wymieniają zawartość garderoby, by prezentować się modniej, lepiej, ciekawiej.

Niektóre z polskich celebrytek metamorfozę przechodzą z dnia na dzień, inne wolą wolniejsze tempo. Jednak efekt jest zawsze podobny - nowy look to zainteresowanie fanów i mediów, a także szepty na salonach i okazja do wywiadów.

W show-biznesie i modzie (a te dziedziny są ze sobą mocno powiązane) wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie i za tymi przeobrażeniami trzeba nadążyć. Jednak, niestety, metamorfozy gwiazd nie zawsze kończą się sukcesem. Która z polskich celebrytek teraz wygląda lepiej niż przed laty, a która prezentuje się gorzej?

Oceńcie!

(AKw)

Dołącz do nas na Facebooku!

Jessica Alba jak nastolatka!?

Następne
Popularne komentarze
gd 19 marca 2012 godz.: 17:09
1 25 Zgłoś Odpowiedz
Zielińska "zbyt pulchna"!!!!!!!!!! no wy chyba żartujecie, co NAJWYŻEJ przy kości, jak można tak napisać?? ślepi popaprańcy, potem nie dziwota że tyle osób na anoreksję cierpi, idioci, współczuję małego rozumku autorowi tekstu, żenada.
aaa 19 marca 2012 godz.: 16:23
0 20 Zgłoś Odpowiedz
Kukulska miala ladne wlosy!
gruby 21 marca 2012 godz.: 22:14
2 20 Zgłoś Odpowiedz
Jak widzę te kościotrupy w telewizji , na ulicy , to żygać mi się chce . Co za głupia moda , jak się do takiego czegoś przytulić ?? , a może ze mną coś nie teges?
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie