Trwa ładowanie...

Agata Kulesza boi się, że były mąż wyjawi ich rodzinne sekrety

Aktorka od roku próbuje rozwieść się z operatorem filmowym Marcinem Figurskim. Niestety byłe małżeństwo nie może porozumieć się w wielu sprawach.

Agata Kulesza boi się, że były mąż wyjawi ich rodzinne sekretyŹródło: ONS.pl
d4feycp
d4feycp

Agata Kulesza po ponad 20 latach związku marzy o odzyskaniu wolności. Aktorka długo walczyła o uratowanie relacji z ojcem jej córki Marianny. Niestety w ich domu nie działo się dobrze. Gwiazda wniosła nawet o założenie Niebieskiej Karty dla ofiar przemocy.

Od blisko roku pomiędzy małżonkami toczy się sprawa rozwodowa. Aktorka chciała uzyskać rozwód z orzeczeniem o winie męża, on również wniósł wniosek o uznanie jej winy. Marcin Figurski twierdzi, że był ofiarą wieloletniego molestowania moralnego. W trakcie procesu głos zabrało kilku przyjaciół pary, z którymi współpracowali na planie serialu "Rodzinka.pl". Również ich córka Marianna była świadkiem w sprawie. Opowiedziała się po stronie matki, a z ojcem nie widuje się.

Zobacz: Zmiany w życiu Agaty Kuleszy. Zdecydowała się na remont mieszkania

- Ja ją wychowałem i kształtowałem. Wierzę, że kiedyś sobie o tym przypomni - z żalem komentuje Figurski w rozmowie z "Na żywo". Studentka nie odcina się zupełnie od ojca. Utrzymują kontakt przez media społecznościowe. Czasami reaguje na jego posty, choć trzeba przyznać, że wpisy operatora niekiedy uderzają w Kuleszę.

d4feycp

Obecnie para próbuje dojść do porozumienia w sprawie podziału majątku. Na ostatniej rozprawie w dniu 15 stycznia nie udało im się znaleźć kompromisu. Kilka lat temu kupili wspólnie mieszkanie na Mokotowie. Ponadto mąż aktorki rości sobie prawa do tantiem z filmów, w których zagrała Agata Kulesza. W tej kwestii gwiazda nie zamierza pójść na odstępstwa. W końcu to ona na nie zapracowała.

Aktorka nie komentuje publicznie sprawy i stara się skupić na nowych, filmowych wyzwaniach. Obecnie pracuje na planie produkcji "25 lat niewinności. Sprawa Tomasza Komedy". Zapewne trudno jej się skupić, gdy docierają do niej plotki o pokątnych działaniach jej męża. Ponoć Marcin Figurski otrzymał propozycję napisania biografii gwiazdy. Miałby się w niej podzielić pikantnymi szczegółami z ich wspólnego życia.

- Po pierwsze pani Kulesza nie jest gwiazdą. A po drugie, nie mam ochoty ani potrzeby na jakiekolwiek wynaturzenia, tym bardziej książkowe - wyznał Marcin Figurski.

Wygląda na to, że chwilowo aktorka ma powód do ulgi. Nie wiadomo tylko, czy jej zmienny w nastrojach były mąż nie zrobi jej innego psikusa.

d4feycp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4feycp