Trwa ładowanie...

Agata Kulesza się rozwodzi. Marcin Figurski oskarża aktorkę o molestowanie moralne

Agata Kulesza rozstaje się z Marcinem Figurskim. Małżeństwo stara się o rozwód z orzeczeniem o winie drugiej strony. Mąż aktorki zabrał głos w tej sprawie i oskarża partnerkę o molestowanie moralne.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Agata Kulesza się rozwodzi. Marcin Figurski oskarża aktorkę o molestowanie moralneŹródło: East News
d39jwwh
d39jwwh

Agata Kulesza się rozwodzi – kłopoty małżeńskie

Agata Kulesza jest jedną z największych gwiazd TVN. Występowała w wielu serialach jak m.in. ”Pułapka”, ”Web Therapy”, ”Hela w opałach” czy ”Prosto w serce”.

Pomimo sukcesów na tle zawodowym, aktorce nie układało się w życiu prywatnym. Kilka miesięcy temu wystąpiła o rozwód z mężem Marcinem Figurskim.

Z upływem czasu zaczęły wychodzić kulisy ich rozstania. Według nieoficjalnych źródeł, po jednej z kłótni małżeńskiej, Kulesza złożyła wniosek o Niebieską Kartę – dokument służbowy wypełniany przez funkcjonariusza policji w przypadku stwierdzenia przemocy w rodzinie.

d39jwwh

Dodatkowo aktorka ujawniła, że była blisko stanów depresyjnych. Pomimo walki o swoje małżeństwo Kulesza ostatecznie zdecydowała się złożyć pozew o rozwód z orzeczeniem o winie.

Agata Kulesza się rozwodzi – Marcin Figurski oskarża ją o molestowanie moralne

Równocześnie do sądu trafił pozew rozwodowy ze strony męża Kuleszy, Marcina Figurskiego, również z orzeczeniem o winie. Twierdzi bowiem, że był ofiarą molestowania moralnego.

– Sąd zrobi, jak uważa. Ja jestem ofiarą. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg – powiedział Figurski.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d39jwwh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39jwwh