Trwa ładowanie...
dhafzv1

Agnieszka Chylińska jako pisarka dorobiła się fortuny

Agnieszka Chylińska od kilku lat realizuje się również jako pisarka. Na dodatkowym źródle dochodu zarabia całkiem pokaźne sumy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Chylińska od 2012 r. zajmuje się również pisaniem książek.
Agnieszka Chylińska od 2012 r. zajmuje się również pisaniem książek. (ONS.pl)
dhafzv1

Agnieszka Chylińska w ostatnich latach przeszła kilka znaczących metamorfoz. Najpierw porzuciła mocne rockowe wcielenie na rzecz popowej gwiazdki, a z buntowniczki stała się wzorową mamą. Nowa życiowa rola zainspirowała ją do stworzenia książki dla dzieci.

- Marzyłam o tym od dzieciństwa i cieszę się, że to marzenie spełniłam - mówiła Chylińska w 2012 r. wydając pierwszą powieść "Zezia i Giler". Opowiastka cieszyła się sporą popularnością, trafiła nawet na listę bestsellerów Empiku.

Czytelnicy doczekali się kontynuacji przygód głównych bohaterów. Wkrótce do księgarń trafi już 6. książka Agnieszki Chylińskiej "Giler, trampolina i reszta świata". Piosenkarka łącznie sprzedała ponad 500 tys. egzemplarzy swoich dzieł.

dhafzv1

- Chylińska ma gwiazdorską stawkę, więc mogła zarobić na nich nawet około 1,5 mln złotych - zdradza osoba z branży wydawniczej w rozmowie z "Party"

Biorąc pod uwagę sukces sprzedaży, stawka 3 zł od książki nie wydaje się być specjalnym wyróżnieniem. Jednak Agnieszka Chylińska nadal zarabia z tantiem, koncertów i udziale w programie “Mam talent”. Jej dochody wkrótce mogą być jeszcze wyższe.

W 2020 r. Agnieszka Chylińska ruszy w wyjątkową trasę koncertową z okazji 25-lecia kariery. Ponadto planuje wydanie pierwszej książki dla dorosłych. Trzymamy kciuki.

dhafzv1

Podziel się opinią

Share

dhafzv1

dhafzv1