Trwa ładowanie...

Agnieszka Chylińska ogłasza jubileuszową trasę koncertową!

"Czy warto było szaleć tak, przez całe życie?” - śpiewała w jednym z największych przebojów wylansowanych z zespołem O.N.A. Dzisiaj deklaruje, że tak i zapowiada wielką trasę koncertową z okazji jubileuszu dwudziestopięciolecia pracy artystycznej. Tournee "Warto było szaleć tak” rozpocznie się 15 grudnia w szczecińskiej Netto Arenie. Bilety już w sprzedaży.

Agnieszka Chylińska ogłasza jubileuszową trasę koncertową!Źródło: East News
d4feycp
d4feycp

- Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie… Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam – wspomina Agnieszka Chylińska. - Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Polska część trasy obejmie 13 miast. Agnieszka Chylińska wystąpi w największych i najbardziej prestiżowych arenach.

- Na samą myśl o mojej trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać – podkreśla artystka.

I dodaje: - Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem "kompromis". Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie. Ta trasa jest WAM dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

d4feycp

Pasmo sukcesów wokalistki rozpoczęło się dzięki współpracy z zespołem O.N.A. Każda z pięciu studyjnych płyt grupy pokryła się złotem, a "Bzzzzz” i "T.R.I.P” sprzedały się w nakładach zapewniających im platynowy status. W styczniu 2002 roku, Agnieszka Chylińska została nagrodzona "Paszportem Polityki” - za "drapieżny głos, który jest najlepszym instrumentem zespołu O.N.A., za teksty piosenek i niebywałą energię na scenie”.

Po oficjalnym zakończeniu działalności przez zespół, artystka rozpoczęła karierę pod własnym nazwiskiem. O ile płyta "Winna” była kontynuacją stylu wypracowanego w O.N.A, to pierwszy – w pełni solowy album wokalistki "Modern Rocking” okazał się szokiem dla wielu fanów jej talentu. Pokrył się jednak platyną, a wynik ten przebił wydany w 2016 roku "Forever Child”. Ostatnim – jak dotąd – studyjnym wydawnictwem Agnieszki Chylińskiej jest "Pink Punk”, będący kolejną artystyczną woltą w jej bogatej karierze.

Pełna rozpiska polskiej części trasy "Warto było szaleć tak!” prezentuje się następująco:

15 grudnia 2019 Szczecin - Netto Arena
15 lutego 2020 Częstochowa - HSW
8 marca 2020 Łódź - Atlas Arena
13 marca 2020 Poznań - MTP Pawilon 3
14 marca 2020 Zielona Góra - CRS
28 marca 2020 Gdańsk / Sopot – Ergo Arena
3 kwietnia 2020 Wrocław – Hala Stulecia
4 kwietnia 2020 Katowice – Spodek
24 kwietnia 2020 Opole – Amfiteatr
25 kwietnia 2020 Kielce – Amfiteatr
26 kwietnia 2020 Warszawa – Torwar
21 listopada 2020 Toruń – Arena Toruń
28 listopada 2020 Kraków – Tauron Arena Kraków

d4feycp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4feycp