Trwa ładowanie...

Agnieszka Obszańska odchodzi z Trójki. "Jestem wkurzona"

Kolejna dziennikarka zdecydowała się odejść z Trójki po aferze związanej z piosenką Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój". Agnieszka Obszańska zakończyła właśnie pracę w rozgłośni.

Agnieszka Obszańska odchodzi z Trójki. "Jestem wkurzona"Źródło: YouTube
d34wazx
d34wazx

Agnieszka Obszańska była związana z Trójką od 2007 r. Dołączyła do zespołu przygotowującego "Radiowy Dom Kultury" - sobotnią audycję informacyjno-muzyczną, której szefową była Agnieszka Szydłowska. Szydłowska też pożegnała się z Trójką w ostatnich dniach.

- Pamiętam jak (przygoda z Trójką) się zaczęła w 2007 r., kiedy weszłam z nagraną płytą wypełnioną materiałami dźwiękowymi, realizowanymi jeszcze w Radiu Łódź. W studio Szydło, w realizatorce chyba Zofia Kruszewska (choć ręki nie dam sobie uciąć) i Michał Nogaś. Tak zaczęła się wspaniała przygoda z Radiowym Domem Kultury, radiowa jazda bez trzymanki na antenie, po festiwalach, miejsce dla wszystkich i opowiadające o wszystkich tych, którzy wykonują wspaniałą robotę, dla mniejszych i większych kulturystek i kulturystów - napisała na Facebooku Obszańska.

ZOBACZ: rójka i Kazik. Jarosław Gowin o aferze: "bezprecedensowe". Nie podoba mu się "stanowisko" Rady Mediów Narodowych

Agnieszka Obszańska złożyła wypowiedzenie z Trójki w poniedziałek 18 maja.

d34wazx

- Nie mogę napisać "pracy", bo nigdy tak nie myślałam. Dlatego walczyłam do końca, bo wiem też, że radio publiczne - mądre, inteligentne, ciekawe, wypełnione autorskimi treściami, bez pędu za tym, co najbardziej popularne i "klikalne" - ma moc. Tej mocy Trójka nie straciła dzisiaj, wczoraj, pół roku temu. To był proces, który obserwowałam i któremu starałam się sprzeciwiać w miarę moich możliwości i narzędzi, którymi dysponowałam ja i zespół. Nie wystarczyło, choć energią mogłabym napędzić niejedną elektrownię

- Nie jestem smutna, przygnębiona, jestem wkurzona. W Trójce wciąż pracuje wielu wspaniałych ludzi, nie zapominajcie o nich, bo tylko dzięki nim to radio wciąż działa! Teraz szczególnie o Bartku Gilu - moim kumplu i towarzyszu wielu przygód - dodała.

d34wazx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34wazx