Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie mamy. Zatrważające podobieństwo

Z okazji Dnia Matki Agnieszka Woźniak-Starak udostępniła zdjęcie, na którym widać jej mamę. Internauci twierdzą, że obie panie wyglądają jak siostry.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie mamy. Zatrważające podobieństwoŹródło: ONS.pl
d13b1e5
d13b1e5

Agnieszka Woźniak-Starak bardzo długo nie mogła pozbierać się po śmierci ukochanego męża Piotra. Gwiazda postanowiła wycofać się z show-biznesu i pracy z telewizji. Zapowiedziała długi urlop, po czym zniknęła. Po kilku miesiącach żałoby stanęła na nogi i zaczęła prowadzić audycję w jednej z rozgłośni radiowych. Na szczęście Agnieszka Woźniak-Starak najgorsze chwile ma już za sobą.

Znana prezenterka coraz częściej komunikuje się z fanami na Instagramie i dzieli się informacjami z życia prywatnego. Internauci mieli okazję zobaczyć zdjęcia z jej wypoczynku w górach oraz gromadkę ukochanych psów. Z okazji Dnia Matki Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła pokazać fanom, jak wygląda jej mama. To pierwsza fotografia na profilu dziennikarki na Instagramie dziennikarki, która ukazuje jej bliską rodzinę

"Mama" - podpisała lakonicznie pod zdjęciem dziennikarka, dodając emotikonę z sercem.

Można zauważyć, że obie panie są do siebie bardzo podobne. Tego samego zdania byli również internauci, którzy twierdzą, że Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowanie odziedziczyła geny po swojej mamie.

"Wow, wygląda bardzo młodo. Jakby była Twoją starszą siostrą"

"Na początku nie wiedziałam, o co chodzi, jakaś charakteryzacja?! Jest Pani bardzo podobna do mamy. No i ta uroda"

"Genów nie oszukasz. Piękna kobieta" - czytamy.

d13b1e5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13b1e5