Trwa ładowanie...

Ałła Pugaczowa wyjechała z Rosji. Nie wygląda to na zwykłe wakacje

Ałła Pugaczowa to jedna z największych gwiazd rosyjskiej piosenki i multimilionerka, która produkuje własne perfumy, buty i odzież. Odznaczona wieloma rosyjskimi, a wcześniej radzieckimi tytułami Pugaczowa miała ostatnio ściągnąć na siebie gniew Kremla i szukać bezpiecznego azylu poza granicami Federacji Rosyjskiej. Pojawiły się nowe informacje na temat jej ucieczki.

Share
Ałła Pugaczowa i jej 27 lat młodszy ukochany Maksim Gałkin Ałła Pugaczowa i jej 27 lat młodszy ukochany Maksim Gałkin Źródło: East News, fot: Lomohov Anatoly
dqo1s45

W połowie marca hebrajskie media podały, że po wybuchu wojny w Ukrainie na lotnisku Bena Guriona wylądowało czternaście prywatnych odrzutowców, które wystartowały z Rosji. "The Times od Israel" ustalił, że siedem wyleciało z Turcji do Moskwy i Sankt Petersburga, a następnie z tych miast do Tel Awiwu.

Na ich pokładzie mieli się znajdować oligarchowie sprzyjający Putinowi, na których Izrael nie nałożył sankcji. Teraz okazuje się, że jednym z tych samolotów przyleciała też Ałła Pugaczowa.

O jej ucieczce z kraju zrobiło się głośno już 2 tygodnie temu. Pugaczowa zamieściła nawet krótkie nagranie na Instagramie, na którym pokazała popa w rosyjskiej cerkwi, piętnującego ucieczkę rosyjskiej gwiazdy ze swojej ojczyzny.

Nie tylko Cichopek i Hakiel. Te rozstania gwiazd zszokowały Polaków

- Wakacje, ferie i leczenie nie są uważane za emigrację! Wrócę! – zapewniała Pugaczowa, nie zdradzając jednak, dokąd i na jak długo wyjechała z Rosji.

dqo1s45

Teraz portal Ha-Arec (Haaretz), związany z najstarszym dziennikiem porannym wydawanym po hebrajsku w Izraelu, potwierdził doniesienia, że Pugaczowa wraz z mężem przyleciała do Izraela. Od 2013 r. jej piątym mężem jest Maksim Gałkin, aktor i piosenkarz młodszy od Pugaczowej o 27 lat. Rosjanin żydowskiego pochodzenia, dzięki któremu Pugaczowa mogłaby ubiegać się o izraelskie obywatelstwo.

 Nie wiadomo, czy taki ma zamiar. Pewnym jest, że Gałkin bardzo krytycznie wypowiadał się o agresji Putina na Ukrainę, więc jego przyszłość w obecnej Rosji maluje się w ciemnych barwach. Ha-Arec nie potwierdził informacji, czy Pugaczowa i Gałkin przybyli do Izraela z 9-letnimi bliźniakami, które urodziła im surogatka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dqo1s45
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dqo1s45
dqo1s45