Trwa ładowanie...
d2y2hmh

Andrzej Grabowski znalazł nową miłość po rozwodzie

Dwa lata temu Andrzej Grabowski rozwiódł się z partnerką, Anitą Kruszewską. Minęło trochę czasu, zanim aktor znalazł nową miłość. Pojawiły się doniesienia, że Grabowski nie jest już singlem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Grabowski jest w związku?
Andrzej Grabowski jest w związku? (ONS.pl)
d2y2hmh

Andrzej Grabowski ponoć jakiś czas temu skarżył się, że doskwiera mu samotność. Po bolesnym rozwodzie z żoną, Anitą Kruszewską, nie miał najlepszego czasu. W mediach nie brakowało plotek na temat tego, jak Grabowski radzi sobie z samotnością. Wygląda jednak na to, że zła karta się odwróciła i aktor znalazł nową miłość.

Zobacz: Prolog - Małgorzata Rejmer

"Na żywo" donosi, że Andrzej Grabowski jest w związku. Wybranką ma być ponoć młodsza od niego o 30 lat kobieta "związana z branżą filmową i telewizyjną".

d2y2hmh

Grabowski, który wyjątkowo rzadko komentuje swoje życie prywatne, nie odniósł się jeszcze do tych plotek i raczej długo się to nie stanie.

Ale już z jego ostatnich wypowiedzi można było wnioskować, że nie jest singlem.

- Tak się moje życie poskładało, że w ostatnim czasie jechałem na nie samotnie [na wakacje - przyp. red], a wczasy wcale nie są takie urocze solo. Ale w tym roku już ich sam nie spędzałem. Były bardzo udane i uważam wręcz, że za krótkie - mówił w jednym z wywiadów.

Czy coś rzeczywiście jest na rzeczy? Podobno była żona Grabowskiego cieszy się tym, że aktor poukładał sobie życie na nowo i chyba to jest najważniejsze.

d2y2hmh

Przypomnijmy, że ich rozwód nie należał do najprzyjemniejszych.

- Wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów. Wolałbym mieć bagaż szczęśliwego małżeństwa, tę samą żonę, która starzeje się razem ze mną, kocha mnie, ja kocham ją. Ale mnie się to nie udało - wyznał w "Gali".

Drugi rozwód przez długi czas był głośnym tematem. Kruszewska w mediach obarczała winą Grabowskiego. Chociażby w wywiadzie dla "Twojego Imperium" niedługo po jednym z etapów sądowej batalii. - Zachorowałam i zaczęłam skupiać się na sobie, zamiast na nim. A to chyba jest dla niego nie do zniesienia – tłumaczyła, podając to jednocześnie za główną przyczynę pogorszenia ich relacji.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Zobacz także: Joanna Koroniewska bez makijażu. Gwiazda opublikowała szczery wpis

Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"

d2y2hmh

Podziel się opinią

Share

d2y2hmh

d2y2hmh