Trwa ładowanie...

Życie miłosne Andrzeja Grabowskiego. Doskwiera mu samotność

Andrzej Grabowski nigdy nie znalazł miłości po rozstaniu z Anitą Kruszewską. Jednak ma przy sobie przyjaciół, którzy nie pozwalają mu czuć się samotnym.

Share
Życie miłosne Andrzeja Grabowskiego. Doskwiera mu samotnośćŹródło: East News, fot: East News
d11wuka

Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska byli jednym z najbardziej rozchwytywanych małżeństw w polskim show-biznesie. Pomimo dzielącej ich różnicy wieku, dziesięć lat temu zdecydowali się powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Niestety, zaledwie po kilku latach małżeństwa, ich związek nie przetrwal próby czasu. Udar Anity Kruszewskiej okazał się zbyt dużym wyzwaniem.

ZOBACZ TAKŻE: Trudny rozwód Grabowskiego. Żona nie stawiła się w sądzie

Kobieta ujawniła nawet w jednym z wywiadów, że Grabowski nie wywiązywał się z obietnicy bycia przy żonie "w zdrowiu i w chorobie". Nie wspierał jej ani w czasie choroby, ani tuż po niej.

d11wuka

W sądzie rozpoczęła się wówczas batalia o majątek. Kruszewska wielokrotnie podkreślała, że przed i podczas rozstania z aktorem doznała wielu upokorzeń. W swoich wypowiedziach nie zostawiała na nim suchej nitki.

Jednak nie wiadomo, jaka jest prawda. Sam aktor nie zabrał głosu w tej sprawie.

Jak podaje "Rewia", wiadomo tylko tyle, że po rozstaniu z żoną czuł się samotnie w swoim dworku niedaleko Grodziska Mazowieckiego. W chwilach słabości zaczął nawiązywać kontakty z sąsiadami, z którymi nigdy nie łączyła go bliska więź.

- Robią imprezy, widać, że Andrzej odżył. I co najważniejsze, docenił miejsce, w którym żyje - powiedział "Rewii" przyjaciel Grabowskiego.

Dzisiaj aktor nie szuka już miłości. Wie, że jeżeli coś jest mu pisane, to prędzej czy później się wydarzy.

d11wuka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11wuka
d11wuka