Trwa ładowanie...

Andrzej Grabowski mówi o pierwszym małżeństwie. Zdradził, dlaczego się rozpadło

Andrzej Grabowski nieczęsto zwierza się z życia prywatnego. Tym razem jednak powiedział, czy ma zamiar jeszcze się żenić. Aktor ma za sobą dwa rozwody, ale nie traci nadziei na miłość.

Andrzej Grabowski mówi o pierwszym małżeństwie. Zdradził, dlaczego się rozpadłoŹródło: East News, fot: East News
d1c5d73
d1c5d73

Andrzej Grabowski może pochwalić się licznymi osiągnięciami w życiu zawodowym. Jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Kojarzymy go z ról w "Pitbullu", "Polityce", "Świecie według Kiepskich" i wielu spektakli teatralnych.

"W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Ewa Minge: Zostałam królową kiczu

Jednak życie uczuciowe nie było dla niego łaskawe. Blisko dwa lata temu do historii przeszło drugie małżeństwo Andrzeja Grabowskiego. W rozmowie z "Galą" opowiedział o swoim życiu uczuciowym.

d1c5d73

- Wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów. Wolałbym mieć bagaż szczęśliwego małżeństwa, tę samą żonę, która starzeje się razem ze mną, kocha mnie, ja kocham ją. Ale mnie się to nie udało - wyznał.

Dowiedzieliśmy się także, dlaczego rozpadło się pierwsze małżeństwo Andrzeja Grabowskiego.

- Rozleciało się przez pracę - czytamy w "Gali".

Aktor zapytany, czy widzi siebie jeszcze w roli męża odpowiedział:

d1c5d73

- Skąd mam wiedzieć? Jedno wiem - na pewno umrę i to mogę pani obiecać.

Przypomnijmy, że Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska byli małżeństwem od czerwca 2009 roku. Wcześniej artysta był mężem aktorki, Anny Tomaszewskiej, z którą ma dwie córki. Zuzannę i Katarzynę.

Drugi rozwód przez długi czas był pożywką dla mediów. Kruszewska w mediach obarczała winą Grabowskiego. Chociażby w wywiadzie dla "Twojego Imperium" niedługo po jednym z etapów sądowej batalii. - Zachorowałam i zaczęłam skupiać się na sobie, zamiast na nim. A to chyba jest dla niego nie do zniesienia – tłumaczyła, podając to jednocześnie za główną przyczynę pogorszenia ich relacji.

Ciężka choroba wystawiła na próbę ich relacje. - A do tego jestem z tym wszystkim sama, bo mój mąż twierdzi, że choroby sobie uroiłam. To żenujące. Mój mąż dał w sądzie pokaz buty, zacietrzewienia i kompletnego braku empatii. Podważa kompetencje lekarzy – obwiniała Grabowskiego.

d1c5d73

Aktor musiał wydać oświadczenie

"Nie jest prawdą, że porzuciłem chorą żonę. Rozstaliśmy się, kiedy była zdrowa, na trzy miesiące przed jej pierwszym pobytem w szpitalu" – zapewniał aktor w "Twoim imperium".

Okazuje się, że Grabowski otoczył żonę odpowiednią opieką. W dalszych wyjaśnieniach pojawiają się wątki tego, że nie pozostawił również żony bez pieniędzy.

"Do kwietnia 2017 r. nie płaciłem jej 1600 zł. miesięcznie, jak pisano, lecz przelewałem na jej kontro 6 tys. zł. Opłacałem też ZUS i prywatne ubezpieczenie medyczne oraz telefony żony i jej córki, co dawało miesięcznie kwotę ponad 2 tys.zł. Potem zmniejszyłem te wpłaty, a w listopadzie, kiedy sąd stwierdził rozdzielność majątkową, przestałem płacić. ZUS opłacałem żonie do lutego 2018 r." - wyliczał.

Pojawiła się też część o podzielności majątkowej. "Nie jest prawdą, że w związku z podziałem majątku oferowałem jej kwotę 30 tys. zł. Moja pierwsza polubowna propozycja to 800 tys. zł. W sądzie, co jest w protokole rozprawy, proponowałem 900 tys. zł. Ostatecznie tytułem podziału majątku przelałem na konto byłej żony 1 mln 250 tys. zł. Nie miałem takiej kwoty w gotówce - pożyczyłem pieniądze i sprzedałem, co mogłem" - mogliśmy przeczytać dalej w oświadczeniu.

Na końcu aktor zaprzeczył również plotkom o tym, że jego była żona musiała sprzedać swoje mieszkanie w Warszawie.

d1c5d73
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1c5d73