Trwa ładowanie...

Anna Dereszowska walczy o zdrowie córki: "Zdrowia życzcie"

Choć w życiu zawodowym nie ma na co narzekać, prywatnie jest nieco gorzej. Anna Dereszowska przechodzi aktualnie trudny czas - jej córka zmaga się z poważną chorobą.

Anna Dereszowska walczy o zdrowie córki: "Zdrowia życzcie"Źródło: East News
d36vvg4
d36vvg4

"Trochę ważnych spraw ogarnialiśmy rodzinnie. Wciąż ogarniamy. Trzymajcie kciuki, proszę, i zdrowia życzcie!" - pisała jeszcze niedawno Anna Dereszowska. Okazuje się, że chodziło o jej córkę, której sytuacja jest poważna. Jak dowiedział się "Dobry tydzień", dziewczynka musiała przejść operację obu nóg, ponieważ fizjoterapia na niewiele się zdała. Aktorka systematycznie z nią ćwiczyła, jednak nie udało się uniknąć interwencji chirurgicznej.

Rodzinie Anny Dereszowskiej dużo zmartwień przysparza teraz codzienność. Lena bardzo chciała wrócić do szkoły, co jest dla jej rodziców sporym wyzwaniem. Odprowadzają ją pod drzwi budynku, lecz potem muszą liczyć na kolegów dziewczynki, którzy pomagają jej przemieszczać się pomiędzy klasami.

d36vvg4

Lena ma również bardzo poważne problemy ze wzrokiem. - W tej chwili jest to minus 3,5 dioptri. Wada z całą pewnością będzie jej się powiększała, bo już nam to okulista powiedział. Do któregoś momentu będzie się powiększała, potem stanie – mówiła kiedyś aktorka w "Życiu na gorąco". - Lenka od razu sygnalizuje, że nie widzi z tablicy, albo że musi podejść, zapytać. Wówczas od razu wiemy, że coś jest nie tak - dodała. Również w tym aspekcie chęć nauki dziewczynki bywa problematyczna. Gdy aktorka gasi w pokoju córki światło, jedenastolatka czyta oświetlając sobie strony książki latarką. - Wada z całą pewnością będzie jej się pogłębiała, już nam to okulista powiedział - skomentowała aktorka.

Jedenastolatce życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i pełni sił!

d36vvg4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36vvg4