Trwa ładowanie...

Annę Gacek zwolniono z Trójki. Wydała oświadczenie ws. Kazika

Anna Gacek doskonale wie, jak wygląda praca w budynku radiowej Trójki. Skomentowała sytuację z Kazikiem i notowaniem Listy Przebojów. Gacek, podobnie jak spora część osób związana z branżą muzyczną, show-biznesem i dziennikarstwem, postanowiła zabrać głos ws. tego, co wydarzyło się w radiowej Trójce.

Annę Gacek zwolniono z Trójki. Wydała oświadczenie ws. KazikaŹródło: East News
d49bgbv
d49bgbv

Władze stacji unieważniły wyniki notowania Listy Przebojów, które wygrała piosenka Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój". Utwór uderza w Jarosława Kaczyńskiego, który złamał zasady izolacji i 10 kwietnia udał się na cmentarz. Dziennikarka sama niedawno rozstała się z Trójką w obliczu skandalu. Teraz komentuje to, co wydarzyło się w miniony weekend.

"To zdjęcie - chwilę przed poprowadzeniem przeze mnie po raz pierwszy Listy Przebojów Programu Trzeciego - autorstwa Haliny Wachowicz, która wspólnie z Bartkiem Gilem pracuje przy każdym notowaniu Listy Przebojów Programu 3. Z Halinką miałam zaszczyt pracować przy Tonacjach. Z Bartkiem wejść do Trójkowego budynku ten pierwszy raz, 19 lat temu. Znam ich oboje całe moje radiowe życie. Uderzenie w ich profesjonalizm, sumienność, szczerość, to nie wielka polityka, to coś innego, to słowo, którego użycia Halinka - najszlachetniejszy i najlepszy człowiek, jakiego znam - nie wybaczyłaby mi, więc go nie użyję" - napisała na Instagramie.

Gacek liczy na to, że po tej aferze coś się zmieni i Trójka przestanie być radiem politycznym.

d49bgbv

"Tym razem w tym nie uczestniczę, patrzę tylko na ten kolejny koszmar bezsensownych ruchów, na wszystkie nagłówki, emocje, słuszne rozgoryczenie słuchaczy, reakcje artystów. Ale za tym wszystkim są nie dobrze klikające się hasła, nie #, nie wielkie słowa małych ludzi, a prawdziwe historie tych, którym zmienia się życie, rozsypuje jego część. Z tym trzeba położyć się spać i następnego dnia obudzić. Wiem coś o tym. Wiem także, głęboko wierzę, że zło nie wygrywa. Ani na Liście Przebojów Trójki, ani w życiu".

Michał Wiśniewski o rządowych restrykcjach. "Mam swoją teorię"

d49bgbv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49bgbv