Trwa ładowanie...
d6g99cp

Anna Kalczyńska wspomina, jak Piotr Woźniak-Starak próbował jej pomóc

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w piątek, 30 sierpnia. Dzień wcześniej bliscy i przyjaciele pożegnają zmarłego podczas mszy. Tymczasem pojawiają się kolejne wspomnienia o 39-latku. Anna Kalczyńska będzie pamiętać szczególnie jedno wydarzenie.
Podziel się
Kalczyńska opowiada o sytuacji sprzed miesięcy.
Kalczyńska opowiada o sytuacji sprzed miesięcy. (ONS.pl)
d6g99cp

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno w niedzielę, 18 sierpnia. Po kilku dniach prokuratura potwierdziła, że znalazła jego ciało. Ze śmiercią producenta nie może pogodzić się wiele osób. 39-latek miał za kilka dni promować swój najnowszy film, świętować 3. rocznicę ślubu z Agnieszką Woźniak-Starak. Tragedia przekreśliła wszystko.

W mediach pojawiają się coraz to nowe i wzruszające wspomnienia o Piotrze. Ukazało się m.in. poruszające pożegnanie od jego stryjecznego brata, Marcina Jana Woźniaka. O Piotrze i jego zmarłym przed laty ojcu opowiadał z kolei scenarzysta Krzysztof Piesiewicz. Teraz w rozmowie z "Faktem" wspomina go Anna Kalczyńska.

Zobacz też: Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka

d6g99cp

Opowiada o sytuacji sprzed miesięcy, gdy razem z całą rodziną spędzała wolny czas w górach. Jej syn, Jan, dostał wysokiej gorączki. Przypadkiem w tym miejscu spotkała Piotra Woźniaka-Staraka. - Wspomniałam mu, że martwię się o syna. Jego reakcja była natychmiastowa! - opowiada dziennikarka. Piotr zaproponował, że zawiozą go do szpitala jego prywatnym helikopterem.

- Poruszona stwierdziłam, że nie ma takiej potrzeby, bo syn z tego wyjdzie, i nie chciałam nikogo kłopotać. Byłam mu jednak ogromnie wdzięczna - dodaje w rozmowie z "Faktem".

W piątek, 30 sierpnia, odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. 39-latek zostanie pochowany na Mazurach. Dzień wcześniej odbędzie się msza w intencji zmarłego w kościele w Konstancinie Jeziornie.

d6g99cp

Tuż przed mszą żałobną bliscy Piotra Woźniaka-Staraka poprosili o nieskładanie kondolencji. Zamiast kwiatów będzie można przekazać ofiarę na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed" - Akademia Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, ratującą porzucone, skrzywdzone zwierzęta.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d6g99cp

d6g99cp
d6g99cp