Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska nigdy nie odpoczywa? Ćwiczy, gdy jej córka śpi

Wiele mam drzemki swoich dzieci spędza na odsypianiu nieprzespanej nocy, odpoczynku albo... nadrabianiu zaległości w obowiązkach zawodowych lub domowych. Tymczasem Anna Lewandowska trenuje. To obsesyjna chęć powrotu do dawnej sylwetki i formy czy wspomniane nadrabianie zaległości w związku z pracą? Ostatnie tygodnie musiały być dla sportsmenki bardzo trudne.

Anna Lewandowska nigdy nie odpoczywa? Ćwiczy, gdy jej córka śpiŹródło: Instagram.com
d330exi
d330exi

Anna Lewandowska na swoim instagramowym profilu pokazała zdjęcie świeżo po wyczerpującym treningu. Spocona i potargana nie wygląda jak idealna, bogata młoda mama łącząca wychowywanie potomstwa z rozwojem zawodowym. I bardzo dobrze! Fanki trenerki natychmiast to zauważyły i doceniły.

"Fajnie, że pokazujesz się w takiej nieidealnej wersji", "według moich znajomych dziewczynki wychowuje się łatwiej - cokolwiek to oznacza, więc może mała Klara śpi dużo. Inaczej też sobie nie wyobrażam jak można mieć siłę ćwiczyć", "trzeba korzystać z wolnej chwili tylko dla siebie" - pod zdjęciem natychmiast zaroiło się od komentarzy. Wiele mam podzieliło się swoimi historiami dotyczącymi dbania o ciało po porodzie - nie zabrakło narzekań na niewiele sypiające niemowlaki, ale i podziękowań za motywujący wpis.

Lewandowska napisała, że, gdy jej córeczka śpi, ona walczy na macie. Dodała: "To będzie dobry dzień".

Przypominamy, że żona Roberta Lewandowskiego urodziła 4 maja. Po około 7 tygodniach wróciła do regularnych ćwiczeń. Krótkie filmiki z treningów umieszcza w sieci. Młodym mamom radzi co i jak trenować, by nie zrobić sobie krzywdy, a wzmocnić ciało.

d330exi

Lewandowska ma też za sobą pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową po porodzie. Pokazała na niej płaski, umięśniony brzuszek, co wywołało żywą dyskusję nad zbyt szybkim powrotem do ćwiczeń po porodzie.

O krytycznych komentarzach dotyczących Anny Lewandowskiej wypowiedziała się Ewa Minge.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d330exi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d330exi