Trwa ładowanie...
dsql9ta

Anna Lewandowska ruszyła z cateringiem dietetycznym. Wspiera też lekarzy

Anna Lewandowska uruchomiła swój kolejny biznes. Teraz wystartowała z cateringiem dietetycznym SuperMenu. W ten sposób kontynuuje promocję zdrowego stylu życia. Przy okazji zapowiedziała wsparcie dla lekarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska uruchomiła catering dietetyczny
Anna Lewandowska uruchomiła catering dietetyczny (East News)
dsql9ta

Anna Lewandowska wystartowała z firmą SuperMenu, która oferuje catering dietetyczny. Razem z zespołem zapewnia, że są gotowi do działania w panujących trudnych warunkach.

- Zakład działa od kwietnia tego roku i spełnia surowe normy higieniczno-sanitarne oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa produkcji żywności. Dodatkowo wprowadziliśmy wszystkie procedury sanitarno-epidemiologiczne zgodne z zaleceniami GIS i WHO. Możemy pochwalić się jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Posiłki przygotowywane są codziennie z najświeższych składników, od sprawdzonych dostawców - zapewnia Jacek Domasat, Prezes Zarządu Spółki Eat By Ann Sp.z o o.

ZOBACZ TEŻ: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

- Życiowa moc bierze się z dobrego jedzenia. To szczególny czas, w którym musimy zadbać o nasze zdrowie i naszą odporność. Inspirowanie ludzi do lepszego - bo zdrowszego życia, to moja pasja. Stworzenie cateringu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem. Wszystkie moje działania biznesowe mają wspólny mianownik – ich celem jest pokazywanie, jak można lepiej i zdrowiej żyć, oraz pomaganie w tym - twierdzi trenerka.

dsql9ta

Lewandowska zapowiedziała już specjalną pomoc dla lekarzy w ramach promocji. Firma przygotuje za darmo 5000 posiłków dla personelu medycznego Oddziału Zakaźnego, Oddziału Dermatologii zamienionego na zakaźny, OIOM-u i SORu, Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Będą one trafiać do lekarzy walczących z koronawirusem od 15 kwietnia.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Dania będą przygotowywane według przepisów Lewandowskiej. Jadłospisy opracowała we współpracy z doświadczonym dietetykiem.

Klienci będą mogli skorzystać z ośmiu diet. Trzy z nich zostały przygotowane wcześniej i są dostępne w aplikacji Diet & Training by Ann. Przy doborze diety istnieje możliwość dodatkowego wyboru wartości kalorycznej.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

dsql9ta

Podziel się opinią

Share

dsql9ta

dsql9ta