Trwa ładowanie...
d2ympil

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie w bikini sprzed ciąży

Anna Lewandowska postanowiła dodać fanom otuchy w czasie pandemii koronawirusa. Roześmiane zdjęcie w bikini z rajskich wakacji na pewno przyprawi ich o uśmiech.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (East News, Fot: East News)
d2ympil

Anna Lewandowska jest nieocenionym autorytetem dla wielu Polek. To jedna z niewielu żon polskich piłkarzy, która na swój sukces zapracowała sama. Kiedy inne panie promowały się na nazwiskach znanych mężów, ona oddawała się pasji i ciężkiej pracy. Dzisiaj jest jednym z największych fit - autorytetów w kraju. Zresztą wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia w bikini. Seksowne ciało to rezultaty ciężkiej pracy i lat wyrzeczeń.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Monika Miller: "Przestałam wierzyć w miłość"

Ponadto Lewa zachęca Polki nie tylko do dbania o ciało, ale także o ducha. Co rusz zasypuje fanów poradami motywacyjnymi i wyzwaniami. Nie inaczej było tym razem.

d2ympil

Anna Lewandowska postanowiła dodać swoim wielbicielom otuchy w czasie pandemii koronawirusa. W tym celu wrzuciła fotkę w bikini, która cieszy oko i dodała opis, który nie jednemu poprawi humor.

Spójrzcie sami:

- Choć nie jest lekko... Szukajmy wszędzie pozytywów, gdzie tylko się da, a potem zarażajmy uśmiechem i wsparciem. To właśnie staram się wam pokazywać na moim profilu... Tu znajdziecie pozytywną energię, motywację , inspirację, plany treningowe oraz jadłospisy i ciekawostki nt. zdrowia - czytamy pod zdjęciem Lewej.

Jak podoba się wam to zdjęcie?

d2ympil

Podziel się opinią

Share

d2ympil

d2ympil