Trwa ładowanie...

Anna Wendzikowska o swoim małym dramacie kwarantanny. "Kto lubi odkurzać?"

Anna Wendzikowska opublikowała wpis, w którym wyznała, że prace domowe w czasie izolacji niekoniecznie są jej po drodze. "Mój facet miał odkurzać w samych bokserkach. Cóż, może następnym razem" - czytamy.
Share
Ania Wendzikowska
Ania WendzikowskaŹródło: East News, Fot: East News
d2tzla0

Izolacja podczas trwania pandemii koronawirusa przychodzi wszystkim z coraz większym trudem. Co rusz na profilach gwiazd możemy zobaczyć, jak one radzą sobie z tą sytuacją. Okazuje się, że większość z nas ma już dość. Wie o tym coś Ania Wendzikowska.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Monika Miller: "Przestałam wierzyć w miłość"

Gwiazda "Dzień Dobry TVN" opublikowała wpis, w którym zwierzyła się fanom, że niezbyt lubi sprzątać. Zresztą spójrzcie:

d2tzla0

"Kto lubi odkurzać? Dla mnie to najbardziej znienawidzona czynność domowa. Już wolę zmywać naczynia albo prasować koszule.. A tego też nie lubię. Z odkurzaniem mam jakąś traumę, bo w domu zawsze mieliśmy owczarki podhalańskie, które choć miały cały ogród do biegania najbardziej lubiły polegiwać w salonie" - czytamy w poście Ani Wendzikowskiej.

"Ale teraz nie ma rady, trzeba robić wszystko, a jak oboje czegoś nie lubimy to gramy w "papier, kamień, nożyce"... Nie wiem, o co chodzi, ale ja jakoś za często w to przegrywam. A wy jak się dzielicie obowiązkami domowymi? Macie twardy podział czy co kto wybiera? Żeby nie było: stawka była wysoka! Mój facet miał odkurzać w samych bokserkach. Cóż, może następnym razem. Zrzuciłam dzisiaj dres na rzecz sexi spodni i jakoś mi się trochę humor poprawił" - dodała gwiazda.

Fani z hurmem komentowali ten post.

"A ja właśnie wolę odkurzać niż zmywać", "Ja mam to szczęście, że mój mąż odkurza! Na szczęście! Pięknie pani wygląda!" - czytamy.

A co wy myślicie o wpisie Ani?

d2tzla0

Podziel się opinią

Share
d2tzla0
d2tzla0