Trwa ładowanie...
d1n7zo6

Beata Kozidrak chce wyjechać do Hiszpanii na majówkę. "Wszystko wyjaśni się w ciągu dni"

Koronawirus pokrzyżował plany Beacie Kozidrak i jej byłemu mężowi. Dawna para chciała spędzić majówkę w hiszpańskiej Maladze razem z rodziną. Teraz, ze względu na zagrożenie koronawirusem, nie jest to możliwe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak zaskoczyła swoimi świątecznymi planami.
Beata Kozidrak zaskoczyła swoimi świątecznymi planami. (ONS.pl)
d1n7zo6

Beata Kozidrak będzie obchodzić 4 maja urodziny. Rodzinny wyjazd do Hiszpanii był zatem fantastycznym powodem, by celebrować ten ważny dzień w nieco cieplejszym klimacie.

Zobacz wideo:

- Rodzinnie szykują się, że spędzą tam majówkę i przypadające na 4 maja urodziny Beaty. Ich córki, Kasia z dziećmi i mężem, a także Agata lubią tam odpoczywać. Mają ciszę, spokój, basen i piękne widoki. Tam ładują akumulatory - wyznała znajoma artystki.

Niestety, doniesienia z Hiszpanii nie są zbyt optymistyczne. Statystyki podają, że jest tam aktualnie tysiące zakażonych osób oraz setki ofiar śmiertelnych. Niedawno w Maladze odwołano Festiwal Filmowy, który miał rozpocząć się w połowie marca.

d1n7zo6

- Nie widzę tutaj żadnej paniki. Właśnie jestem w Hiszpanii i spaceruję po mieście - powiedział jakiś czas temu w rozmowie z "Na Żywo" były mąż wokalistki, który ostatecznie powrócił do Polski na chwilę przed zamknięciem granic.

Ale wokalistka nie podchodzi do tego tak spokojnie.

- Beata, choć sama czuje się tam bezpiecznie, to jednak bardzo boi się o bliskich. To dla nich wróciła do Polski kilka dni wcześniej - zdradziła osoba z jej otoczenia.

Zobacz też: Beata Kozidrak pokazała, jak powinno się myć ręce w rytm jej piosenki

d1n7zo6

Była para nie przekreśla jeszcze wszystkich planów. Póki co obserwują najnowsze doniesienia.

- Wszystko wyjaśni się w ciągu kilku dni. Wtedy podejmiemy odpowiednie decyzje - wyznał tygodnikowi "Na Żywo" Andrzej Pietras.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d1n7zo6

Podziel się opinią

Share

d1n7zo6

d1n7zo6