Trwa ładowanie...
d3lkm9l

Beata Kozidrak korzysta z przymusowej izolacji. Co z urodzinowym koncertem?

Beata Kozidrak w najnowszym wywiadzie mówiła o tym, że przez koronawirusa nie może już pracować na wysokich obrotach. Ale wcale nie narzeka jak inne gwiazdy na odwołane koncerty i obcięcie zarobków. Gwiazda nawet w domowym zamknięciu szykuje coś nowego dla swoich fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak za kilkanaście dni skończy 60 lat
Beata Kozidrak za kilkanaście dni skończy 60 lat (ONS.pl)
d3lkm9l

Kozidrak w rozmowie z "Party" powiedziała wprost, że przez zakazy wynikające z pandemii musiała "z szóstego biegu zejść na jedynkę". Nie może koncertować, podróżować i pracować jak dotychczas. Ale nie narzeka na swój los, bo wie, że jest w o wiele lepszej sytuacji niż inni ludzie z branży. - Nie mogę pogodzić się z tym, jak wiele osób zostało bez pracy, bez środków do życia. Ja musiałam na nowo zagospodarować czas, dlatego zabrałam się do pisania swojej biografii – wyznała Kozidrak.

Obejrzyj: Michelle Morrone w kwaranntannie we Włoszech

Gwiazda Bajmu przyznała, że pomysł na książkę dojrzewał w niej od dłuższego czasu. I już rok temu, na 40-lecie zespołu, chciała coś przygotować. Ale dopiero teraz ma czas, by się zabrać za pisanie.

d3lkm9l

- Chciałabym, żeby to była wyjątkowa książka, dzięki której poznacie prawdziwą Beatę – mówiła Kozidrak, która rozczaruje wszystkich, liczących na jakieś pikantne szczegóły z jej życia.

- Nie interesuje mnie pranie brudów – czy to swoich, czy cudzych – ani rozdrapywanie ran. (…) Nie oglądam się za siebie. Idę do przodu i staram się nie poddawać – zadeklarowała piosenkarka.

Kozidrak opowiedziała, że w czasie pandemii więcej gotuje, zabrała się do generalnych porządków w garderobie i zajmuje się ogrodem ("To mnie relaksuje"). Wróciła też do nauki języka angielskiego, a wieczorami, kiedy ma największą wenę, siada do pisania książki. Kiedy będzie gotowa? Nie wiadomo, ale Kozidrak napisała już kilkadziesiąt stron.

W wywiadzie nie mogło zabraknąć pytania o nadchodzące urodziny. 4 maja Beata Kozidrak skończy 60 lat.

- Zawsze w swoje urodziny grałam koncerty. W tym roku zamierzałam je spędzić w jakimś pięknym miejscu – i tak będzie! Zaszyję się w moim ogrodzie, będę snuć kolejne plany i wzniosę toast za marzenia – mówiła Kozidrak. - Jestem babką z temperamentem i wiek go wcale nie poskramia!

d3lkm9l

Podziel się opinią

Share
d3lkm9l
d3lkm9l