Trwa ładowanie...

Beata Kozidrak korzysta z przymusowej izolacji. Co z urodzinowym koncertem?

Beata Kozidrak w najnowszym wywiadzie mówiła o tym, że przez koronawirusa nie może już pracować na wysokich obrotach. Ale wcale nie narzeka jak inne gwiazdy na odwołane koncerty i obcięcie zarobków. Gwiazda nawet w domowym zamknięciu szykuje coś nowego dla swoich fanów.

Beata Kozidrak korzysta z przymusowej izolacji. Co z urodzinowym koncertem?Źródło: ONS.pl
d9sbkb3

Kozidrak w rozmowie z "Party" powiedziała wprost, że przez zakazy wynikające z pandemii musiała "z szóstego biegu zejść na jedynkę". Nie może koncertować, podróżować i pracować jak dotychczas. Ale nie narzeka na swój los, bo wie, że jest w o wiele lepszej sytuacji niż inni ludzie z branży. - Nie mogę pogodzić się z tym, jak wiele osób zostało bez pracy, bez środków do życia. Ja musiałam na nowo zagospodarować czas, dlatego zabrałam się do pisania swojej biografii – wyznała Kozidrak.

Obejrzyj: Michelle Morrone w kwaranntannie we Włoszech

Gwiazda Bajmu przyznała, że pomysł na książkę dojrzewał w niej od dłuższego czasu. I już rok temu, na 40-lecie zespołu, chciała coś przygotować. Ale dopiero teraz ma czas, by się zabrać za pisanie.

d9sbkb3

- Chciałabym, żeby to była wyjątkowa książka, dzięki której poznacie prawdziwą Beatę – mówiła Kozidrak, która rozczaruje wszystkich, liczących na jakieś pikantne szczegóły z jej życia.

- Nie interesuje mnie pranie brudów – czy to swoich, czy cudzych – ani rozdrapywanie ran. (…) Nie oglądam się za siebie. Idę do przodu i staram się nie poddawać – zadeklarowała piosenkarka.

Kozidrak opowiedziała, że w czasie pandemii więcej gotuje, zabrała się do generalnych porządków w garderobie i zajmuje się ogrodem ("To mnie relaksuje"). Wróciła też do nauki języka angielskiego, a wieczorami, kiedy ma największą wenę, siada do pisania książki. Kiedy będzie gotowa? Nie wiadomo, ale Kozidrak napisała już kilkadziesiąt stron.

W wywiadzie nie mogło zabraknąć pytania o nadchodzące urodziny. 4 maja Beata Kozidrak skończy 60 lat.

- Zawsze w swoje urodziny grałam koncerty. W tym roku zamierzałam je spędzić w jakimś pięknym miejscu – i tak będzie! Zaszyję się w moim ogrodzie, będę snuć kolejne plany i wzniosę toast za marzenia – mówiła Kozidrak. - Jestem babką z temperamentem i wiek go wcale nie poskramia!

d9sbkb3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9sbkb3