Trwa ładowanie...
dvd7iaq

Beata Kozidrak dała koncert w domowym zaciszu. Łzy same ciekną po policzkach

Beata Kozidrak z okazji Światowego Dnia Zdrowia zorganizowała koncert w swoim domu. Piosenkarka tym samym dołączyła do akcji "Koncert dla bohaterów". Jej występ w czasie pandemii koronawirusa to emocjonalny rollercoaster.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak (East News, Fot: East News)
dvd7iaq

Beata Kozidrak dołączyła do grona ponad 30 artystów, którzy oddali hołd osobom pracującym w służbie zdrowia. Koncert dla bohaterów to charytatywna akcja zorganizowana przez Fundację TVN "Nie jesteś sam" i Player.pl, której celem było wsparcie i tym samym podziękowanie personelowi medycznemu za walkę z epidemią koronawirusa. Wg ostatnich danych póki co udało się już zebrać ponad 4 mln zł.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Monika Miller: "Przestałam wierzyć w miłość"

Beata Kozidrak opublikowała na swoim profilu na Facebooku fragment tego wyjątkowego występu.

dvd7iaq

"Biały stół" wyjątkowo poruszył serca fanów. Trudno nie uronić łzy. Zresztą spójrzcie sami:

- Teraz, podczas epidemii, praca lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, salowych - całego personelu medycznego - nabrała innego wymiaru.
Widzimy jak z poświęceniem i na granicy zmęczenia walczą o nasze życie i zdrowie. Zadbajmy, aby w swojej pracy byli bezpieczni, aby nie zabrakło im środków ochrony osobistej! Wspieram akcję Fundacji TVN Nie jesteś sam #zbiórkadlabohaterów - czytamy we wpisie artystki.

Przeprowadzona podczas koncertu zbiórka trwa. Akcję #koncertdlabohaterów można wesprzeć m.in. klikając w ten LINK.

dvd7iaq

Podziel się opinią

Share

dvd7iaq

dvd7iaq