Trwa ładowanie...

Krótko powiedziała o wyborach. Zdementowała też krążące plotki o zatargu z TVP

Beata Kozidrak odpowiadała na pytania fanów na Instagramie. Postanowiła jednak dodać sporo od siebie i skomentowała m.in. zbliżającą się drugą turę wyborów prezydenckich. Krótko, ale na temat.

Share
Krótko powiedziała o wyborach. Zdementowała też krążące plotki o zatargu z TVPŹródło: Instagram
d1ja7sq

Beata Kozidrak opublikowała na Instagramie nagranie ze swojej pierwszej relacji na żywo. Artystka bardzo osobiście odniosła się do zbliżającej się drugiej tury wyborów, ale także poruszyła głośny ostatnio w internecie temat rzekomego konfliktu z TVP. Co powiedziała? Widać od razu, że było jej trudno o tym mówić.

Zobacz: Gwiazdy głosują. Każdy kandydat na prezydenta ma mocne wsparcie celebrytów

Piosenkarka zaczęła swoje nagranie od apelu do obserwatorów i fanów. Mówiła o tym, jak ważne jest pójście na wybory.

d1ja7sq

- Kiedy jeszcze były koncerty, widziałam pod sceną trzy pokolenia moich cudownych fanów. Przychodziliście tak tłumnie. Dlatego 12 lipca idźcie na wybory. Bardzo was o to proszę. To jest ważny dzień. Ważna jest wasza decyzja - powiedziała Beata.

Apeluje szczególnie do tych niezdecydowanych. - Bardzo proszę, nie siedźcie na du..., za przeproszeniem. Idźcie. Mój kraj na to czeka - przyznała.

- Nie zostałam nigdzie za granicą, chociaż miałam różne propozycje. Zawsze wracałam, bo to jest mój kraj. Jeśli czujecie tak samo jak ja, to idźcie na wyboru - dodała.

d1ja7sq

Kozidrak następnie odpowiadała na pytania fanów, które najczęściej dostaje. O książkę i jak idą nad nią prace (premiera możliwa jest dopiero pod koniec roku), o to, jak sobie radzi podczas pandemii, ale też jak to robi, że jest tak silną kobietą.

Artystka przyznała, że czasem to tylko pozory i potrzebuje ogromnego wsparcia, ale z drugiej strony życie na świeczniku wymusiło na niej bycie silną.

Tu Kozidrak odniosła się do ostatnich medialnych doniesień. Mowa o plotkach, że nie została zaproszona przez TVP do bycia jurorem w "The Voice" ze względu na krytykę partii rządzącej. "W TVP nie chcą jej za jej słowa, o tym, że "przeżyła komunę, to i PiS przeżyje" - mówił informator Pudelka.

Kozidrak ostro to skomentowała.

d1ja7sq

- Ostatnio dowiedziałam się, że nie występuję w "The Voice" tylko dlatego że mam inne przekonania polityczne. To jest kłamstwo. Nie jest łatwo żyć w świecie kłamstw i czasami nie jestem w stanie o tym mówić. Kiedy coś o mnie napiszą, to się ukazuje i ludzie w to wierzą - powiedziała.

- Uwierzcie mi, muszę być silną kobietą, żeby to znosić. Łączę się w bólu z moimi koleżankami, bo mają podobnie - dodała.

Poniżej możecie zobaczyć całe nagranie Beaty na ten temat.

d1ja7sq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ja7sq