Trwa ładowanie...

Krzysztof Rutkowski popiera Andrzeja Dudę. Podał argument

Słynny detektyw uważa, że dla Polski będzie lepiej, gdy ponownie prezydentem zostanie Andrzej Duda. Nie kieruje się jednak zaletami tego kandydata, a wadami jego przeciwnika.

Krzysztof Rutkowski popiera Andrzeja Dudę. Podał argumentŹródło: ONS.pl
d2anbb6
d2anbb6

12 lipca Polacy wybiorą prezydenta naszego kraju na najbliższe 5 lat. O urząd prezydenta zabiegają przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Duda oraz reprezentant Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski. Wśród znanych i lubianych osób w polskim show-biznesie większość opowiada się za tym drugim. Jednak nie należy do tego grona Krzysztof Rutkowski.

Zdaniem detektywa-celebryty wybór jest prosty. Będzie głosował na ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudę. Podyktowane to jest to - jak twierdzi Rutkowski - głównie kwestią stabilności. Choć nie jest ślepy na istniejące już podziały społeczne.

Zobacz: Gwiazdy głosują. Każdy kandydat na prezydenta ma mocne wsparcie celebrytów

- Zagłosuję na Andrzeja Dudę. Dlaczego? Ze względu na zmienność poglądów kandydata KO. Uważam, że Rafał Trzaskowski nie jest jeszcze gotowy na objęcie urzędu prezydenta. Jeśli by nim został, to mielibyśmy jeszcze silniejszą odsłonę wojny polsko-polskiej i jeszcze większe podziały w społeczeństwie. Bardzo iskrzyłoby także między Pałacem Prezydenckim a rządem - powiedział Krzysztof Rutkowski w rozmowie z "Super Expressem".

d2anbb6

Warto zauważyć, że detektyw nie wymienił zalet urzędującego prezydenta, a jedynie skupił się na negatywnych odczuciach wobec Rafała Trzaskowskiego. Nie jest to zatem wybór podyktowany przekonaniem, że Andrzej Duda zasługuje na kolejną prezydencką kadencję.

Jak pokazały ostatnie oddzielne debaty Rafała Trzaskowskiego i Andrzeja Dudy, kandydaci przedstawiają różne wizje Polski. Która z nich będzie mieć szansę się ziścić, przekonamy się po 12 lipca.

d2anbb6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2anbb6