Trwa ładowanie...

Beata Tyszkiewicz namawia Polaków do zostania w domach. "Spędźmy te święta skromnie"

Beata Tyszkiewicz nie zamierza ryzykować zdrowiem. Zgodnie z zaleceniami rządu i lekarzy Wielkanoc chce spędzić sama w domu. Aktorka nie widzi w tym jednak żadnego problemu. Wprost przeciwnie.

Beata Tyszkiewicz namawia Polaków do zostania w domach. "Spędźmy te święta skromnie"Źródło: ONS.pl
d3py5dp
d3py5dp

Beata Tyszkiewicz uwielbia spędzać czas z rodziną i od zawsze z niecierpliwością oczekiwała świąt. Tym razem jednak będzie inaczej, a to wszystko przez pandemię koronawirusa. Aktorka chce zastosować się do panujących obostrzeń i spędzi Wielkanoc wyłącznie w swoim towarzystwie.

Przypomnijmy, że podczas konferencji prasowej w sobotę minister zdrowia Łukasz Szumowski powiedział, że nic nie wskazuje na to, aby epidemia miała wygasnąć w najbliższych tygodniach. - Liczba zachorowań rośnie i będzie przyrastała - mówił. Zaapelował również, aby zmienić plany na święta i - w miarę możliwości - zrezygnować z podróży i spotkań. - Kontakt przy stole jest ogromnym zagrożeniem - dodał.

Tyszkiewicz stwierdziła w "Fakcie", że w samotnych świętach nie widzi niczego złego. Wprost przeciwnie.

- Rezygnuję z gotowania świątecznych potraw. Nie chce mi się, nie będzie żadnego jedzenia, nie urządzam świąt. Zawsze na Wielkanoc piekłam indyka. W tym roku go nie robię, nie ma co. Mam nadzieję, że w większości te święta spędzę sama. To nic złego: jak ktoś się nudzi z samym sobą, to ma kłopot. Ja się nigdy sama ze sobą nie nudziłam - powiedziała.

d3py5dp

Aktorka przy okazji zaapelowała też do Polaków, aby poważnie potraktowali zalecenia rządu i lekarzy.

- W telewizji widzę reklamy: majonezy na święta, pożyczki na święta, to, tamto. Spędźmy te święta skromnie. To nie czas na świętowanie - podsumowała na łamach tabloidu.

ZOBACZ WIDEO: producenci seriali spokojni mimo koronawirusa

d3py5dp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3py5dp