Trwa ładowanie...

Znamy datę pogrzebu Bohdana Gadomskiego

Bohdan Gadomski zmarł na początku kwietnia w jednym z łódzkich szpitali.

Znamy datę pogrzebu Bohdana GadomskiegoŹródło: Facebook
dw9ex4l
dw9ex4l

"Z wielkim smutkiem i żalem podajemy wiadomość że, po długotrwałej i ciężkiej chorobie zmarł wybitny redaktor Bohdan Gadomski. Wszelkie informację związane z terminem oraz miejscem pogrzebu będą podane w późniejszym terminie".

Teraz Tygodnik Angora, w którym ukazywały się teksty dziennikarza, podał datę i miejsce pożegnania.

"Ostatnie pożegnanie red. Bohdana Gadomskiego odbędzie się w poniedziałek 27 kwietnia godz. 12, na łódzkim cmentarzu komunalnym Doły przy ul. Smutnej" - czytamy.

dw9ex4l

Bohdan Gadomski interesował się muzyką klasyczną i estradową. Sam także nagrywał. Pisał dla "Angory" oraz "Expressu Ilustrowanego". Jest autorem licznych publikacji na temat życia i działalności Violetty Villas, Michaela Balla, Shirley Bassey i Ymy Sumac oraz wielu programów radiowych i telewizyjnych o gwiazdach piosenki z Polski i zagranicy.

W serwisie ExpressIlustorowany.pl czytamy: "Wielokrotnie występował jako recenzent muzyczny i gość programów na antenach TVP1, TVP2, Polsatu, TVN i Superstacji. Przez kilkanaście lat był redaktorem muzycznym trzech łódzkich stacji radiowych: Radio Łódź, Radio Classic i Radio Parada. Przez trzy lata prowadził nocne programy telewizyjne "Noc z telewizją Katowice", przez rok program telewizyjny "Poznajmy ich prywatnie" w TV TOYA. Nakręcono o nim programów telewizyjnych i film "Diamentowo - Złoty Redaktor" (2012), będący filmem dyplomowym Moniki Jeznach-Nowickiej, który prezentowany był na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych we Wrocławiu w 2015. Był recenzentem muzycznym festiwali piosenki i gal telewizyjnych."

dw9ex4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw9ex4l