Trwa ładowanie...

Brad Pitt i Jennifer Aniston mogli do siebie wrócic. Tak twierdzą ich bliscy

Pojawiły się doniesienia, że Brad Pitt i Jennifer Aniston mieli się zejść ponownie. Wyszedł też powód, dlaczego tak się nie stało. Głos w sprawie zabrała... babcia aktora.

Brad Pitt i Jennifer Aniston mogli do siebie wrócic. Tak twierdzą ich bliscyŹródło: East News
d1yoya0

Brad Pitt i Jennifer Aniston spotykali się ze sobą przez 7 lat, z czego małżeństwem byli 5 lat. Jednak obecność Angeliny Jolie w życiu aktora sprawiła, że stuprocentowy rozejm pomiędzy Jennifer i Bradem nigdy nie doszedł do skutku.

Co ciekawe, babcia aktora liczyła, że się pogodzą i znowu się zejdą. Według niej łączyła ich prawdziwa miłość. - Jestem pewna, że to tylko tymczasowa sprawa. Brad i Jennifer są wspaniałymi ludźmi. Zawsze byli tacy szczęśliwi. Oboje mają zbyt wiele miłości w sobie, aby ją porzucić. Muszą tylko spędzić trochę czasu osobno, zanim zdadzą sobie sprawę, jak bardzo za sobą tęsknią. Modlę się za to - mówiła swego czasu magazynowi "People".

Bliscy, rodzina i znajomi aktorów uważali, że to przelotny kryzys i wrócą do siebie.

d1yoya0

- Nadal się kochają. Separacja jest krokiem wstecz, aby sprawdzić, czy ich związek będzie trwał wiecznie czy nie - mówił lata temu jeden z anonimowych informatorów amerykańskiego magazynu "People".

Na gali SAG Awards przyłapano Pitta i Aniston w czułym uścisku. To był znak, że ich relacja zdecydowanie się poprawiła. Ostatnie spory aktora z Angeliną Jolie mogą jednak wpłynąć też na znajomość z Aniston.

d1yoya0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yoya0